doTerra ZenGest 15 ml

doTerra ZenGest 15 ml
Esenciálna zmes doTERRA, ZenGest, na trávenie, 15 ml
Cena vrátane DPH
51,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
ZenGest 15 ml
Výrobca
ZenGest zmes na trávenie alebo inak “olej trávenia”

Esenciálna zmes od značky doTERRA ZenGest je jedinečná zmes olejov ako Zázvor, Mäta pieporná, Rasca, Fenikel a prospieva pri žalúdočných nevoľnostiach. Jednoducho nesmie chýbať na cestách aj v domácnosti.Hlavné účinky:
Jedinečná zmes esenciálnych olejov Zázvor, Mäta pieporná, Rasca a Fenikel.
Zloženie: Esenciálne oleje zo semienka anízu, rastliny mäty piepornej, podzemku/koreňa zázvoru, semienka rasce, semienka koriandra, rastliny estragónu a semienka feniklaOdporúčané použitie:
Pridajte 1 – 2 kvapky do vody alebo čaju po výdatných či ťažkých jedlách. Pred cestou lietadlom alebo autom pridajte 1 až 2 kvapky do vody alebo čaju. Užite ZenGest na cestách alebo mimo domu ako pohotovú praktickú podporu v poslednej chvíli.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať