doTerra ZenGest 15 ml

doTerra ZenGest 15 ml

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Esenciálna zmes doTERRA, ZenGest, na trávenie, 15 ml
Cena vrátane DPH
48,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
ZenGest 15 ml
Výrobca
ZenGest zmes na trávenie alebo inak “olej trávenia”

Esenciálna zmes od značky doTERRA ZenGest je jedinečná zmes olejov ako Zázvor, Mäta pieporná, Rasca, Fenikel a prospieva pri žalúdočných nevoľnostiach. Jednoducho nesmie chýbať na cestách aj v domácnosti.Hlavné účinky:
Jedinečná zmes esenciálnych olejov Zázvor, Mäta pieporná, Rasca a Fenikel.
Zloženie: Esenciálne oleje zo semienka anízu, rastliny mäty piepornej, podzemku/koreňa zázvoru, semienka rasce, semienka koriandra, rastliny estragónu a semienka feniklaOdporúčané použitie:
Pridajte 1 – 2 kvapky do vody alebo čaju po výdatných či ťažkých jedlách. Pred cestou lietadlom alebo autom pridajte 1 až 2 kvapky do vody alebo čaju. Užite ZenGest na cestách alebo mimo domu ako pohotovú praktickú podporu v poslednej chvíli.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať