doTerra Oregano 15 ml

doTerra Oregano 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, oregano, 15 ml
Cena vrátane DPH
44,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Oregano 15 ml
Výrobca
Oregano alebo inak “olej pokory”

Esenciálny olej od značky doTERRA Oregano bolo stovky rokov známe ako jeden z najsilnejších a najprospešnejších esenciálnych olejov. Oregano nájdete v kuchárskych knihách a skrinkách po celom svete, pretože jeho všestranne použiteľná chuť výborne dopĺňa kuchyne z najrôznejších oblastí.Hlavné účinky:
Esenciálny olej sa získava z voňavých listov tejto rastliny. Hlavnou chemickou zložkou oregana je karvakrol, fenol, vďaka ktorému je olej Oregano jedným z najviac mnohostranných a najsilnejších esenciálnych olejov na svete. Oregano sa celosvetovo vo veľkej miere používa v slaných jedlách, obyčajne ako sušená bylina. Má neuveriteľne prenikavú vôňu a chuť pri varení, takže aj malé množstvo má v každom pokrme veľký účinok. Jeho korenistá bylinná chuť je ideálna do polievok, šalátov a na okorenenie akýchkoľvek slaných pokrmov.
V prípade kontaktu s pokožkou je Oregano potrebné zriediť v základovom oleji.Odporúčané použitie:
Nahraďte v talianskych jedlách jednu polievkovú lyžicu sušeného oregana jednou kvapkou oleja Oregano. Namiesto sušeného oregana pridajte jednu kvapku do špagetovej omáčky, omáčky na pizzu či na pečené mäso.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela a sliznicami. V prípade kontaktu s pokožkou výdatne rozrieďte základovým olejom.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať