doTerra Oregano 15 ml

doTerra Oregano 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, oregano, 15 ml
Cena vrátane DPH
36,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Oregano 15 ml
Výrobca

doTerra Oregano 15 ml


Oregano je známe ako obľúbené korenie, ktoré pravidelne používame pri varení, no jeho pôsobnosť značne presahuje hranice našej kuchyne. Vďaka svojmu zloženiu ho už v minulosti používali ako čistiaci prostriedok, na podporu zdravého trávenia alebo na správne fungovanie dýchacieho systému. Vysoký obsah antioxidantov z neho robí účinného bojovníka proti infekciami, mykózam, nádche či kašľu. Esenciálny olej získavame destiláciou pamajoránu obyčajného vodnou parou. Oreganový esenciálny olej je jedným z najsilnejších a najúčinnejších éterických olejov a používa sa po stáročia v tradičných postupoch. Primárnou chemickou zložkou oregana je karvacrol, fenol, ktorý má pri požití antioxidačné vlastnosti. Vzhľadom na vysoký obsah fenolu je potrebné dávať pozor pri inhalácii alebo difuzovaní oregana, používame max. jednu až dve kvapky. Pôsobí ako zosilňovač a ekvalizér v zmesiach esenciálnych olejov. Napomáha pri znižovaní množstva patogénov vo vzduchu, posilňuje imunitu a dodáva pocit bezpečia. Oregano sa výborne dopĺňa s bazalkovým, muškátovým, feniklovým, rozmarínovým a tymianovým esenciálnym olejom alebo tiež s esenciálnym olejom z citrónovej trávy

Odporúčané použitie: rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, zatočte s prechladnutím či kašľom, posilnite si imunitu a doprajte pocit bezpečia do celej domácnosti.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať