doTerra Ylang Ylang 15 ml

doTerra Ylang Ylang 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, ylang ylang, 15 ml
Cena vrátane DPH
58,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Ylang Ylang 15 ml
Výrobca

doTerra Ylang Ylang 15 ml


Podobne ako v Jasmine, Ylang Ylang sa už po stáročia používa na náboženské a svadobné obrady. V dnešných časoch ho tiež často nachádzame ako súčasť parfumov, luxusných vlasových a kožných výrobkoch pre svoju vôňu a výživné ochranné vlastnosti. Ylang Ylang esenciálny olej je získavaný destiláciou hviezdicovitých kvetov tropického stromu Ylang Ylang, alebo inak kanangy voňavej, vodnou parou. V aromaterapii je Ylang Ylang využívaný na zmiernenie napätia a stresu a na podporu pozitívneho myslenia. Ovplyvňuje sexuálnu energiu a posilňuje vzťahy. Má upokojujúce a relaxačné účinky, môže napomôcť pri zmierňovaní hnevu. Ylang Ylang môžeme kombinovať napríklad s Bergamotom, Geranium, Grapefruitom či Vetiverom.

Odporúčané použitie: rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, zbavte sa napätia a obklopte sa touto nádhernou relaxačnou vôňou.


100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať