doTerra Ylang Ylang 15 ml

doTerra Ylang Ylang 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, ylang ylang, 15 ml
Cena vrátane DPH
69,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Ylang Ylang 15 ml
Výrobca
Ylang Ylang alebo inak “olej vnútorného dieťaťa”

Esenciálny olej od značky doTERRA Ylang-ylang sa získava z hviezdicovitých kvetov tropického stromu kanangy vonnej. Tento esenciálny olej sa v širokej miere používa pri výrobe parfumov a v aromaterapii a už stovky rokov sa používa pri náboženských a svadobných obradoch. Ylang-ylang sa pre svoju bohatú sladkú arómu a tiež pre svoje ochranné vlastnosti často používa v luxusných prípravkoch na vlasy a na pleť. O oleji Ylang-ylang je tiež známe, že podporuje pokoj a pozdvihuje náladu.Hlavné účinky:
Ylang-ylang je obľúbený pre svoju aromatickú vôňu a používa sa v parfumoch a prípravkoch na starostlivosť o vlasy. Používal sa v antických kultúrach. Okamžite rozpoznateľná aróma podporuje pokoj a svojou vôňou pomáha zároveň pozdvihnúť náladu.Odporúčané použitie:
Naneste si kvapku oleja Ylang-ylang na zápästia ako sladký parfum alebo ho zmiešajte s olejom Bergamot, ak chcete viac kvetinovú vôňu. Pripravte si kondicionér na vlasy zmiešaním oleja Ylang-ylang s frakcionovaným kokosovým olejom. Naneste olej Ylang-ylang pre upokojujúci a povznášajúci účinok. Na podporu uvoľnenia pridajte dve kvapky do teplého kúpeľa s epsomskou soľou.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať