doTerra Bergamot 15 ml

doTerra Bergamot 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, bergamot, 15 ml
Cena vrátane DPH
46,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Bergamot 15 ml
Výrobca

doTerra Bergamot 15 ml


Bergamot je najchúlostivejšou z citrusových rastlín, aby sa mu darilo, potrebuje špeciálnu klímu a pôdu. Taliani používajú bergamot už roky ako prostriedok na zníženie pocitu stresu, upokojenie a omladenie pokožky. V Grécku si bergamot vychutnávajú ako sladkosť či dezert ku káve. Bergamot je unikátny medzi citrusovými olejmi aj vďaka jeho povznášajúcim a upokojujúcim účinkom, je ideálnym pomocníkom pri pocitoch úzkosti a smútku.

Olej získavame lisovaním oplodia citrónovníka bergamotového. Je veľmi obľúbený pre svoju príjemnú, sladkastú a osviežujúcu vôňu. Môže nám pomôcť zmierniť úzkosť, depresiu, stres a napätie. Je cenený aj pre svoj pozdvihujúci účinok a čistiaci vplyv na uviaznuté pocity

Odporúčané použitie: rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, zbavte sa pocitov úzkosti, smútku a vychutnajte si sviežu, príjemne sladkastú vôňu.


100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať