doTerra Bergamot 15 ml

doTerra Bergamot 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, bergamot, 15 ml
Cena vrátane DPH
58,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Bergamot 15 ml
Výrobca
Bergamot alebo inak “olej sebaprijatia”

Esenciálny olej od značky doTERRA Bergamot je spomedzi citrusových olejov výnimočný svojou schopnosťou povzniesť a zároveň upokojiť. Bergamot sa už stáročia používa na podporu pokoja a omladenie pokožky. Bergamot je z citrusov najcitlivejší. Na to, aby sa mu darilo, potrebuje osobité podnebie a pôdu.Hlavné účinky:
Esenciálny olej Bergamot je za studena lisovaný zo šupky plodu bergamotu a je výnimočným a najlahodnejším plodom spomedzi citrusových olejov, ceneným vďaka svojim citrusovým vlastnostiam. Bergamot sa vďaka svojim upokojujúcim účinkom na pokožku často používa pri masážnej terapii. Vďaka svojim utišujúcim prínosom a vôni sa používa v rôznych druhoch parfumov, krémov, mliek, mydiel a prípravkov na starostlivosť o pleť.Odporúčané použitie:
Pridajte jednu či dve kvapky do svojho vlastnoručne vyrobeného čistiaceho prípravku na starostlivosť o pleť. Naneste na pokožku pri sprchovaní a vychutnajte si očistné účinky oleja na pokožku. Zmiešaním s Frakcionovaným kokosovým olejom vytvoríte upokojujúci masážny olej.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať