doTerra Basil 15 ml

doTerra Basil 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, bazalka, 15 ml
Cena vrátane DPH
39,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Basil 15 ml
Výrobca
Bazalka alebo inak “olej obnovy”

Esenciálny olej od značky doTERRA Basil je súčasťou mätovej rodiny. Je to prospešná bylinka bežne používaná pri varení. Bazalka dodáva sviežu, bylinnú chuť mäsu, cestovinám, či predjedlám. Uvarená, či pridaná ako ozdoba určite oživí vaše jedlo.Hlavné účinky:
Bazalka je všestranná aromatická bylinka široko používaná po celom svete v rôznych jedlách. Je charakteristická úžasnou výraznou vôňou a chuťou. Pri varení má veľmi široké použitie. Bylinná príchuť je ideálna do polievok, šalátov a ako korenie na slané recepty.Odporúčané použitie:
Bazalku môžete pridať do svojich obľúbených talianskych jedál pre jej osviežujúcu, bylinkovú chuť. Bazalkový olej používajte do šalátov, polievok a na ochutenie mäsa alebo slaných jedál zemitou, bylinkovou príchuťou. Pridajte kvapku bazalkového oleja do omáčok. Pokvapkajte čerstvo upečený chlieb alebo predjedlo.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať