doTerra Lime 15 ml

doTerra Lime 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, limetka, 15 ml
Cena vrátane DPH
21,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Lime 15 ml
Výrobca

doTerra Lime 15 ml


Esenciálny olej z limetky sa lisuje za studena z kôry čerstvých limetiek. Má osviežujúce a energizujúce vlastnosti, čo sa týka vône i chuti. Limetky sa často používajú v hlavných jedlách a nápojoch pre svoju sviežu, citrusovú chuť. Vďaka vysokému obsahu limonénu má limetka čistiace účinky na vnútro organizmu a môže sa difuzovať na prečistenie vzduchu. Je tiež efektívnym a prírodným prostriedkom na čistenie povrchov. Limetka je známa svojou schopnosťou pozdvihovať, uvádzať do rovnováhy a energizovať. Často sa používa do čistiacich gélov na tvár a sprchových gélov, keďže má čistiace vlastnosti a povznášajúcu vôňu. Limetkový olej má sviežu, živú vôňu, ktorá je stimulujúca a osviežujúca. Pomáha prekonať vyčerpanie, depresiu a apatiu. Niektoré zdroje tvrdia, že inhalovanie oleja môže stimulovať svaly okolo očí, toto tvrdenie je však neoveriteľné.

Odporúčané použitie*

rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, ponorte sa do nádhernej sviežej vône limetky, nastoľte rovnováhu medzi srdcom a mysľou, zbavte sa apatie a objavte opäť chuť žiť.

Odporúčané dávkovanie

1-4 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

* len na vonkajšie použitie
** pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať