doTerra Lime 15 ml

doTerra Lime 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, limetka, 15 ml
Cena vrátane DPH
26,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Lime 15 ml
Výrobca
Limetka alebo inak “olej chuti do života”

Esenciálny olej od značky doTERRA Limetka, lisovaný za studena zo šupky čerstvých limetiek, má osviežujúcu a energizujúcu vôňu aj chuť. Limetky sa často používajú v hlavných jedlách a nápojoch pre svoju sviežu citrusovú príchuť.Hlavné účinky:
Limetka sa môže sa použiť na pridanie výraznej príchuti do nespočetných receptov od slaných pokrmov až po sladké dezerty. Olej je za studena lisovaný zo šupky limetky, aby sa zachovala jeho delikátna povaha a silné prospešné vlastnosti. Jeho bohatá citrusová aróma mení prostredie alebo atmosféru.Odporúčané použitie:
Pridajte kvapku Limetky do svojich obľúbených ľadových drtí, smoothies a nápojov. Pridaním kvapky Limetky do domácej omáčky salsa dodáte omáčke ešte výraznejšiu chuť. Zamiešaním kvapky oleja Limetka do octovej zálievky vytvoríte ostrý a výrazný dresing na šalát.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší, citlivými časťami tela a sliznicami. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať