doTerra Citrus Bliss 15 ml

doTerra Citrus Bliss 15 ml
Esenciálna zmes doTERRA, osviežujúca zmes, 15 ml
Cena vrátane DPH
39,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Citrus Bliss 15 ml
Výrobca
Citrus Bliss povzbudzujúca zmes alebo inak “zmes kreativity”

Esenciálna zmes od značky doTERRA Citrus Bliss spája hlavné energizujúce a osviežujúce výhody citrusových esenciálnych olejov. Silné esencie divokého pomaranča, citrónu, grapefruitu, mandarínky, bergamotu, tangerínky, klementínky a nádych vanilky sa spojili a vytvorili túto jedinečnú a harmonickú zmes, ktorá vám určite pozdvihne náladu.Hlavné účinky:
Citrus Bliss môže dodať vašej pokožke veselú, jasnú vôňu, keď sa aplikuje lokálne ako príjemný parfum. Lokálna aplikácia Citrus Bliss môže byť užitočná, aj keď sa snažíte podporiť sústredenie a jasnosť. Má osviežujúce vlastnosti.
Zloženie: Citrus Aurantium Dulcis (pomarančový) olej z kôry, citrus Lemon (citrónový) olej z kôry, Citrus Paradisi (grapefruit) olej z kôry, Citrus Nobilis (mandarínka) olej z kôry, Citrus Aurantium Bergamia (bergamot) olej z kôry, Citrus Reticulata (mandarínka) Peel, Citrus Clementina olej z kôry, Vanilkový extrakt z plodov Planifolia, Limonén*, Linalool*
*Zložky prirodzene sa vyskytujúce v olejiOdporúčané použitie:
Pridajte Citrus Bliss do frakcionovaného kokosového oleja a použite pri povzbudzujúcej masáži. Naneste 1 kvapku na zápästie a potrite obe zápästia o seba, aby ste získali skvelý každodenný parfém. Začnite svoj deň v pozitívnej nálade aplikovaním Citrus Bliss na povzbudenie a dodanie energie.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať