doTerra Copaiba 15 ml

doTerra Copaiba 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Copaiba, 15 ml
Cena vrátane DPH
61,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Copaiba 15 ml
Výrobca
Copaiba alebo inak „olej odhalenia“

Esenciálny olej od značky doTERRA Kopaiva pochádza z voňavého tropického stromu, ktorý rastie v Južnej Amerike. Už od 16. storočia sa esenciálny olej Kopaiva používal v postupoch tradičnej medicíny pôvodných obyvateľov severnej a severovýchodnej Brazílie. Olej Kopaiva má vďaka svojej schopnosti podporovať čistú hladkú pokožku široké uplatnenie v kozmetických výrobkoch vrátane mydiel, krémov, tekutých prípravkov a parfumov.Hlavné účinky:
Považuje sa za jeden z najužitočnejších esenciálnych olejov s nespočetným množstvom využití a prínosov. Olej Kopaiva je všestranný a používa sa zvonka. Má drevitú, živicovú a zemitú vôňu. Môžete zmiešať so základovým olejom alebo s hydratačným prípravkom na tvár, aby ste pomohli podporiť zdravý vzhľad pokožky. Naneste na pokožku v zmesi so základovým olejom alebo s hydratačným prípravkom na tvár, aby ste pomohli pokožku udržať čistú a sviežu a pomohli redukovať výskyt nedostatkov.Odporúčané použitie:
Pridajte olej Kopaiva do svojho hydratačného prípravku na zdokonalenie vzhľadu zdravo vyzerajúcej pokožky. Po namáhavej činnosti naneste olej Kopaiva s frakcionovaným kokosovým olejom na nohy na utišujúcu masáž.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať