doTerra Helichrysum 5 ml

doTerra Helichrysum 5 ml

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Esenciálny olej doTERRA, Helichrysum, 5 ml
Cena vrátane DPH
128,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Helichrysum 5 ml
Výrobca
Helichrysum (slamienka) alebo inak „olej proti bolesti“

Esenciálny olej od značky doTERRA Slamienka s medovo sladkou vôňou vašu pleť regeneruje a obnovuje. Slamienka sa tiež označuje ako večný či nesmrteľný kvet a pre svoju schopnosť dodať pokožke omladzujúci vzhľad sa často používa v kozmetických prípravkoch. Slamienka sa používa v bylinných liečebných postupoch už od čias starovekého Grécka a jej olej je vysoko cenený a vyhľadávaný pre svoje mnohé účinky.Hlavné účinky:
Vďaka regeneračným a obnovujúcim vlastnostiam podporuje čistý vzhľad pleti. Určená na celkové zlepšenie pleti na pohľad aj na dotyk, pretože pomáha v redukovaní výskytu nedostatkov. Používa sa pre svoje omladzujúce schopnosti a je hlavnou zložkou v kozmetických prípravkoch. Šíri medovo sladkú vôňu, ktorá po nanesení na pokožku vytvára utišujúci pocit.
Zloženie: Olej z Cocos nucifera (kokos), olej z kvetov/listov/stoniek Helichrysum italicum, limonén*, linalool*
*Zložky prirodzene sa vyskytujúce v oleji.Odporúčané použitie:
Nanesením na pokožku pomôžete zredukovať výskyt nedostatkov a nedokonalostí pleti, ktoré sa časom prirodzene objavujú. Naneste na tvár ako podklad pred použitím vašich skrášľovacích prípravkov, aby ste podporili žiarivý vzhľad. Naneste na pokožku pre utišujúci účinok po dni strávenom na slnku. Vmasírujte do pokožky pre upokojujúci pocit a príjemnú arómu.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať