doTerra Helichrysum 5 ml

doTerra Helichrysum 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, Helichrysum, 5 ml
Cena vrátane DPH
120,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Helichrysum 5 ml
Výrobca

doTerra Helichrysum 5 ml


Tento špeciálny olej získavame destiláciou kvetov slamihy talianskej vodnou parou. Slamienka sa v minulosti používala pri astme, bronchitíde, čiernom kašli, bolestiach hlavy, problémoch s pečeňou a kožných ochoreniach. Tento olej môže pomôcť pri ovládaní hnevu, krvácaní, obehových funkciách, sluchu, detoxikácii. Ovplyvňuje srdcovocievny systém, svaly a kosti. Pozdvihuje podvedomie a môže pomôcť upokojiť pocity hnevu. Esenciálny olej Helichrysum môžeme kombinovať s olejmi ako muškát, šalvia muškátová, ruža, levanduľa, korenisté a citrusové oleje.

Odporúčané použitie*: rozptýľte slamienkový olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, obklopte sa krásnou vôňou tohto slnečného oleja, zbavte sa bolesti a otvorte srdce radosti.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Odporúčané dávkovanie**

1-4 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

Upozornenie

Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami.

* len na vonkajšie použitie

** pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať