doTerra Adaptiv 15 ml

doTerra Adaptiv 15 ml
Esenciálna zmes doTERRA, Adaptiv, upokojujúca zmes, 15 ml
Cena vrátane DPH
69,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Adaptiv 15 ml
Výrobca
Adaptiv alebo “Upokojujúca zmes”

Esenciálna zmes od značky doTERRA Adaptiv je patentovaná zmes, ktorá spája esenciálne oleje Divoký pomaranč, Levanduľa, Kopaiva, Mäta klasnatá, Magnólia, Rozmarín, Neroli a Ambrovník. Olej Levanduľa navodzuje utišujúci pocit zatiaľ čo olej Divoký pomaranč povznáša. Majte zmes Adaptiv poruke, aby vám pomohla upokojiť sa v novom prostredí alebo situáciách. Keď cítite, že potrebujete upokojujúcu vzpruhu, riešením je Adaptiv.Hlavné účinky:
Pri nanesení na pokožku pomáha povzbudiť náladu, upokojuje pokožku a má utišujúcu a uvoľňujúcu arómu.
Zloženie: olej z kôry Citrus aurantium dulcis (pomaranč), olej Lavandula angustifolia (levanduľa), olej zo živice Copaifera coriacea/langsdorffii/ officinalis/reticulata, olej z kvetov/listov/stoniek Mentha spicata, olej z kvetov Michelia alba, olej z listov/stoniek Rosmarinus officinalis (rozmarín), olej z kvetov Citrus aurantium amara (kyslý pomaranč), olej zo živice Liquidambar acalycina/formosana, limonén*, linalool*
*Zložky prirodzene sa vyskytujúce v oleji.Odporúčané použitie:
Ponorte sa do relaxačného kúpeľa s epsomskou soľou, do ktorého pridáte tri až štyri kvapky zriedenej zmesi Adaptiv. Na upokojujúcu masáž zmiešajte tri kvapky s frakcionovaným kokosovým olejom.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať