doTerra Adaptiv 15 ml

doTerra Adaptiv 15 ml
Esenciálna zmes doTERRA, Adaptiv, upokojujúca zmes, 15 ml
Cena vrátane DPH
61,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Adaptiv 15 ml
Výrobca

doTerra Adaptiv 15 ml


Keď máte pocit, že potrebujete upokojujúcu vzpruhu, vaším riešením je Adaptiv. Majte zmes Adaptiv poruke, aby vám pomohla upokojiť sa v novom prostredí alebo situáciách. Levanduľa, magnólia, neroli a ambrovník majú upokojujúce účinky a divoký pomaranč a mäta klasnatá povzbudzujú a povznášajú. Okrem toho kopaiva a rozmarín pomáhajú upokojiť vystupňované emócie. Ak sa cítite unavený alebo nepokojný, nerozhodný alebo podráždený, zmes Adaptiv je nástroj, ktorý dokáže pomôcť telu a mysli zostať v rovnováhe.

Hlavné účinky: pomáha povzniesť náladu, doplnok efektívnej práce a štúdia, zvyšuje pocity pokoja, prináša úľavu a povznáša, upokojujúca a uvoľňujúca aróma

Odporúčané použitie: rozptýľte zmes Adaptiv pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, objavte upokojujúcu vzpruhu a rovnováhu a obklopte sa sladkou citrusovo-kvetinovou vôňou.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať