doTerra Green Mandarin 15 ml

doTerra Green Mandarin 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, zelená mandarínka, 15 ml
Cena vrátane DPH
47,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Green Mandarin 15 ml
Výrobca
Zelená mandarínka alebo “Olej čistého potenciálu”

Esenciálny olej od značky doTERRA Zelená mandarínka, lisovaný z nezrelých plodov mandarínkovníka, je medzi citrusovými olejmi jedinečný vďaka svojej chuti a použitiam. Podobne ako ostatné citrusové oleje, aj sladká a mierne kvetinovo voňavá Zelená mandarínka je skvelým spôsobom, ako dodať vode, šalátom a iným jedlám osviežujúcu chuť.Hlavné účinky:
Esenciálny olej zelená mandarínka je emocionálne povznášajúca a nádherne voňavá. Zelená mandarínka je medzi citrusovými olejmi jedinečná a poskytuje širokú škálu použití. Pridá osviežujúcu chuť do vody či vášho obľúbeného jedla.Odporúčané použitie:
Využite Zelenú mandarínku pri varení ako rýchlu osviežujúcu chuťovú explóziu. Pridajte dve kvapky do 120 ml vody ako pohotovú citrusovú vzpruhu.Upozornenie:
Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať