doTerra Arborvitae 5 ml

doTerra Arborvitae 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, Arborvitae, tuja riasnatá, 5 ml
Cena vrátane DPH
38,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Arborvitae 5 ml
Výrobca
Tuja riasnatá alebo inak “olej božej milosti”

Esenciálny olej od značky doTERRA Arbovitae sa často používa pri meditáciách. Okrem toho môže mať čistiace vlastnosti a môže byť nápomocný pri starostlivosti o pleť. Arbovitae je známy ako „strom života“. Je zdrojom hrejivého a drevitého esenciálneho oleja.Hlavné účinky:
Esenciálny olej Arbovitae Tuja riasnatá môže prospievať pokožke. Často sa používa pri meditáciách. Je známa ako „strom života“ a má drevitú, hrejivú a zemitú arómu. Tento strom je pôvodom z Kanady, kde domorodí indiáni využívali všetky jeho časti jednak pre jeho pozitívne účinky na zdravie, ale tiež na budovanie plavidiel, totemov, košíkov a šatstva.Odporúčané použitie:
Skombinujte ho s olejom z cédrového dreva a kadidla a vytvorte si voňavku s drevitou hrejivou arómou. Použite ho pri joge na pozdvihnutie zážitku nanesením zvonka na pokožku. Naneste na zápästia a členky pred pešou turistikou alebo vonkajšími aktivitami na dodatočnú motiváciu.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať