doTerra Arborvitae 5 ml

doTerra Arborvitae 5 ml

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Esenciálny olej doTERRA, Arborvitae, tuja riasnatá, 5 ml
Cena vrátane DPH
38,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Arborvitae 5 ml
Výrobca

doTerra Arborvitae 5 ml


Tuja riasnatá, tiež známa ako „strom života“, je majestátna svojou veľkosťou a má množstvo priaznivých účinkov. Náš esenciálny olej z tuje sa získava z jadra tuje riasnatej. Je tiež známa ako západný červený céder a prirodzene sa vyskytuje v Severnej Amerike (predovšetkým v Kanade a na severozápade Spojených štátov). Tento jedinečný zdroj esenciálneho oleja z tuje má unikátny chemický profil bohatý na metyl-tuját. Dohodnuté spracovávanie tohto oleja prebieha inovatívnym, environmentálne zodpovedným spôsobom, kedy sa olej destiluje zo zvyškových materiálov z dreva, aby sa zaistilo, že stromy nie sú zbytočne vyťaté kvôli produkcii. Tento strom je pôvodom z Kanady, kde domorodí indiáni využívali všetky jeho časti jednak pre jeho pozitívne účinky na zdravie, ale tiež na budovanie plavidiel, totemov, košíkov a šatstva. Tento olej môže pomôcť pri vypadávaní vlasov, reumatizme, bradaviciach, psoriáze, tiež môže slúžiť ako ochrana pred slnkom a na výživu kože. Má silný vplyv na podvedomie a nevedomie. V aromaterapií sa využíva pre svoje upokojujúce účinky. Môže tiež pomôcť zvýšiť duchovné uvedomenie alebo prehĺbiť meditáciu. Môže sa miešať s olejmi ako breza, cédrové drevo, kassia či eukalyptus.

Odporúčané použitie: rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, vychutnajte si drevitú vôňu, „vypnite vedomie“ a upokojte svoje zmysly.


100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať