doTerra Air 15 ml

doTerra Air 15 ml
Esenciálna zmes doTERRA, Air/Breathe, na dýchanie, 15 ml
Cena vrátane DPH
35,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Air 15 ml
Výrobca


Air je pozoruhodná zmes esenciálnych olejov, ktoré sú skombinované tak, aby vám uľahčili dýchanie. Na zosilnenie účinku na dýchaciu sústavu bol do nej pridaný kardamón. Táto zmes je základnou súčasťou rady esenciálnych olejov doTerra. V čase sezónnych hrozieb priaznivo vplýva na dýchanie a môže ho bezpečne používať celá rodina na to, aby upokojila dýchacie cesty a podporila čisté dýchanie. Táto originálna zmes obsahuje esenciálne oleje z vavrína, mäty, eukalyptu, čajovníka, citróna, ravensary a kardamónu, ktoré sú známe svojimi priaznivými účinkami na dýchaciu sústavu. Zmes môžeme tiež rozptyľovať aj počas noci na upokojenie zmyslov a podporu spánku.

Hlavné účinky: udržiava čisté dýchacie cesty, podporuje celkové zdravie dýchacej sústavy, pomáha minimalizovať účinky sezónnych hrozieb

Odporúčané použitie: rozptýľte zmes Breathe pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, aby ste podporili čisté dýchanie, upokojili zmysly a pri difuzovaní počas noci podporili kvalitný spánok.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať