doTerra Air 15 ml

doTerra Air 15 ml

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Esenciálna zmes doTERRA, Air/Breathe, na dýchanie, 15 ml
Cena vrátane DPH
43,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Air 15 ml
Výrobca
Air (Breathe) zmes na dýchanie alebo inak “zmes nádychu”

Esenciálna zmes od značky doTERRA Air (Breathe) má pri vonkajšom použití upokojujúci a utišujúci účinok. Zmes Air je obohatená o kombináciu olejov určenú na to, aby pomohla schladiť a osviežiť telo a dodať vám pritom pocit čistých dýchacích ciest.Hlavné účinky:
Air (Breathe) je pozoruhodná zmes esenciálnych olejov, ktorá je povzbudzujúca a upokojuje zmysly. Podporuje pocit čistých dýchacích ciest.
Zloženie: Olej z lístkov Laurus nobilis, olej z lístkov Eucalyptus globulus, olej Mentha piperita (mäta pieporná), olej z lístkov Melaleuca alternifolia (čajovník), olej zo šupky Citrus limon (citrón), olej zo semien Elettaria cardamomum, olej z lístkov Cinnamomum camphora (gáfrovník), olej z lístkov Ravensara aromatica, eugenol*, geraniol*, limonén*, linalool*
*Zložky prirodzene sa vyskytujúce v olejiOdporúčané použitie:
Zmiešajte s epsomskou soľou v teplom kúpeli na vyvolanie utišujúceho pocitu. Pridajte tri kvapky do sprchovacieho kúta. Použite na pokožku pred vonkajšími aktivitami.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať