doTerra Cilantro 15 ml

doTerra Cilantro 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Cilantro, 15 ml
Cena vrátane DPH
42,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Cilantro 15 ml
Výrobca
Cilantro (koriandrová vňať) alebo inak „olej uvoľnenia snahy všetko kontrolovať“

Esenciálny olej od značky doTERRA Cilantro má po stáročia zdokumentované mnohé použitia a výhody. Kulinárske využitie koriandra je nekonečné! Rýchlo pridajte svieži a chutný nádych do mäsa, šalátov, dipov a hranolčekov. Výrazná bylinková chuť určite oživí každé jedlo.Hlavné účinky:
Tento esenciálny olej získavame destiláciou listov koriandra siateho vodnou parou. Koriandrový olej, známy ako kľúčová kulinárska zložka, pochádza z byliny, ktorá je uznávaná pre svoje mnohé využitie a výhody v kuchyni. Má prečisťujúcu ľahkú bylinkovú vôňu, ktorá dodáva jedlu sviežu a chutnú chuť. Ideálny je pre domáce dipy, omáčky, šaláty a rôzne chutné pokrmy.Odporúčané použitie:
Pridajte do praženice, šalátov a dipov výraznú chuť koriandra. Zabudnite na sekanie bylinkového koriandra, uľahčite si varenie pomocou esenciálneho oleja z koriandra.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať