doTerra Ginger 15 ml

doTerra Ginger 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Ginger, 15 ml
Cena vrátane DPH
69,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Ginger 15 ml
Výrobca

doTerra Ginger 15 ml


Esenciálny olej zo zázvoru od spoločnosti doTERRA sa po novom získava z Madagaskaru. Destiluje sa z čerstvého koreňa – podzemnej stonky rastliny, s rozsiahlym koreňovým systémom. Zázvor sa s obľubou používa v ázijskej kuchyni pre svoju pálivú, silne aromatickú chuť. Na západe sa zázvor najčastejšie používa v sladkých jedlách – napríklad v perníkoch či zázvorových sušienkach. Zázvor sa používa hlavne preto, že dokáže napomôcť tráveniu a zmierniť občasné tráviace ťažkosti či nevoľnosť. Esenciálny olej zo zázvoru inhalujeme kvôli jeho upokojujúcej aróme. Rozptyľujte počas dlhých jázd autom alebo si dajte kvapku do dlaní a nadýchnite sa z nich. Aróma môže tiež pomôcť ovplyvniť fyzickú energiu a odvahu.

Odporúčané použitie: rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, vychutnajte si sladkú korenistú vôňu, podporte trávenie a získajte opäť kontrolu nad svojim životom.


100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať