doTerra Ginger 15 ml

doTerra Ginger 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Ginger, 15 ml
Cena vrátane DPH
73,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Ginger 15 ml
Výrobca
Zázvor alebo inak “olej zodpovednosti za vlastný život”

Esenciálny olej od značky doTERRA Zázvor pochádza z Madagaskaru a získava sa z čerstvého podzemku zázvoru – podzemnej stonky rastliny, z ktorej vyrastá koreňový systém. Zázvor, špecialita mnohých jedál ázijskej kuchyne, má pri použití ako kuchynská korenina pikantnú a voňavú príchuť. V západných tradíciách sa zázvor najčastejšie používa v sladkostiach, napríklad v ďumbierniku či ďumbierových sušienkach.Hlavné účinky:
Zázvor je obľúbená korenina, ktorá sa používa v mnohých jedlách z celého sveta a je známa svojou hrejivou zemitou arómou. Použite ako náhradu sušeného alebo čerstvého zázvoru v sladkostiach, napríklad v ďumbierniku či ďumbierových sušienkach.Odporúčané použitie:
Použite jednu kvapku namiesto čerstvého zázvoru v sladkých a slaných receptoch. Olej Zázvor je veľmi užitočný pri pečení, napríklad v banánovom chlebíku či v koláčoch.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať