doTerra Motivate 5 ml

doTerra Motivate 5 ml
Esenciálna zmes doTERRA, Motivate, 5 ml
Cena vrátane DPH
38,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Motivate 5 ml
Výrobca
Motivate zmes alebo inak “motivačná zmes”

Esenciálna zmes od značky doTERRA Motivate prináša povzbudenie, ktoré všetci z času na čas trošku viac potrebujeme. Motivate vám pomôže popustiť uzdy kreativite a objaviť odvahu, ktorá pramení z toho, že si znovu dôverujete. Do toho, nastavte si latku vyššie – zvládnete to.Hlavné účinky:
Zmes esenciálnych olejov Motivate obsahuje oleje, ktoré inšpirujú zmysly. Spája v sebe citrusové a mätové esenciálne oleje. Po nanesení na pokožku môže podporiť pocity sebadôvery, odvahy a viery.
Zloženie: Olej Mentha piperita (mäta pieporná), olej z kôry Citrus aurantium dulcis (pomaranč), olej zo šupky Citrus clementina, olej zo šupky Citrus Limon (citrón), olej z listov/stoniek Rosmarinus officinalis (rozmarín), olej zo semien Carum carvi (koriander), olej Ocimum basilicum (bazalka), olej z listov/stoniek Mentha spicata, olej Cymbopogon flexuosus, výťažok zo semien Dipteryx odorata, olej zo semien Elettaria cardamomum, olej z kvetov/listov/stoniek Melissa officinalis, extrakt z plodu Vanilla planifolia, limonén*, linalool*, citrál*, kumarín*, geraniol*, eugenol*, estragol*.
*Zložky prirodzene sa vyskytujúce v olejiOdporúčané použitie:
Použite zmes doTerra Motivate, keď pracujete na projekte, aby ste si udržali motiváciu. Aplikujte na pokožku pred športovým podujatím či inými súťažami. Naneste ráno, aby ste svoj deň naštartovali s novým prívalom energie. Naneste na šiju alebo golier košele, ak si chcete pred prezentáciou upevniť pocit sebadôvery.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať