doTerra Motivate 5 ml

doTerra Motivate 5 ml
Esenciálna zmes doTERRA, Motivate, 5 ml
Cena vrátane DPH
36,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Motivate 5 ml
Výrobca

doTerra Motivate 5 ml


Povzbudzujúca zmes doTERRA Motivate je výraznou zmesou esenciálnych olejov z hluchavkovitých rastlín a citrusov. Kombinácia týchto olejov podporuje pocity sebavedomia, odvahy a viery. doTERRA Motivate Vám pomôže odkryť Vaše tvorivé schopnosti a nájsť odvahu skúsiť niečo nové. Prináša pocity sebavedomia, odvahy a viery. Potláča negatívne emócie ako pochybnosti, pesimizumus a cynizmus. Nahraďte negatívne emócie pocitmi sebadôvery a odvahy s jedinečnou zmesou mätových a citrusových esenciálnych olejov doTERRA Motivate. Zmierňuje pocity napätia. Produkuje povznášajúcu arómu. Má uzemňujúci a vyvažujúci vplyv na emócie. Zmes obsahuje esenciálne oleje ako mäta pieporná, klementínková kôra, semiačko koriandra, bazalka, kôra z citrusu juzu, list medovky, list rozmarínu, vanilkový absolút

Odporúčané použitie: rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, vychutnajte si čerstvú, čistú, mentolovú vôňu a zbavte sa negatívnych emócií a zmiernite pocity napätia.


100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať