doTerra Align 5 ml

doTerra Align 5 ml

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Esenciálna zmes doTERRA, Align, 5 ml
Cena vrátane DPH
27,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Align 5 ml
Výrobca

doTerra Align 5 ml


Cítite sa rozpoltený a nemáte kontrolu nad vaším osudom? Aromaterapia a niekoľko jednoduchých jogínskych pozícií vnútorného stredu môžu navodiť pocit mieru a zmyslu vedúci k obnove odhodlania. Každodenným cvičením si pripomínajte svoju vlastnú hodnotu a zostaňte vo svojom vnútri pokojný. Esenciálne oleje bergamotu, koriandra, majoránu, mäty piepornej, ruže a čistý výťažok z jazmínu v základe s frakcionovaným kokosovým olejom vám v zmesi vnútorného stredu doTERRA Align pomôžu udržať si vieru v seba a zostať otvorený všetkým možnostiam. Obsahuje: esenciálne oleje plodu bergamotu, semien koriandra, listu majoránu, kvetov mäty piepornej, geránia, bazalky, ruže, jazmínu, v základe s frakcionovaným kokosovým olejom

Odporúčané použitie: Naneste niekoľko kvapiek na šperky šíriace vôňu, prírodný dolomit alebo lávové difúzne kamene a užívajte si zaujímavú vôňu vždy, keď sa cítite apatický a nesústredený.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať