doTerra Align 5 ml

doTerra Align 5 ml
Esenciálna zmes doTERRA, Align, 5 ml
Cena vrátane DPH
34,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Align 5 ml
Výrobca
Align alebo “Zmes vybalansovania”

Esenciálna zmes od značky doTERRA Align navodzuje pocity sebaprijatia, dôvery a ľahkosti. Esenciálne oleje bergamotu, koriandra, majoránu, mäty piepornej, ruže a čistý výťažok z jazmínu v základe s frakcionovaným kokosovým olejom vám v zmesi vnútorného stredu doTerra Align pomôžu udržať si vieru v seba a zostať otvorený všetkým možnostiam.Hlavné účinky:
Cítite sa rozpoltený a nemáte kontrolu nad vaším osudom? Aromaterapia a niekoľko jednoduchých jogínskych pozícií vnútorného stredu môžu navodiť pocit mieru a zmyslu vedúci k obnove odhodlania. Každodenným cvičením si pripomínajte svoju vlastnú hodnotu a zostaňte vo svojom vnútri pokojný. Esenciálny olej Align podporuje účinné cvičenie jogy. Navodzuje pocity sebaprijatia, dôvery a ľahkosti. Povzbudzuje harmóniu a postupné uvoľnenie.
Zloženie: Esenciálne oleje plodu bergamotu, semien koriandru, listu majoránu, kvetov mäty piepornej, geránia, bazalky, ruže, jazmínu, v základe s frakcionovaným kokosovým olejom.Odporúčané použitie:
Naneste do okolia srdca, na zápästie a zátylok, aby ste podporili pocit sebaprijatia a ľahkosti. Užívajte si výhody zmesi Align kedykoľvek sa cítite apatický a nesústredený. Ideálne jogínske pozície v kombinácii s vôňou Align sú bojovník II, trojuholník a brána. Naneste niekoľko kvapiek na šperky šíriace vôňu, prírodný dolomit alebo lávové difúzne kamene.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať