doTerra TerraShield 15 ml

doTerra TerraShield 15 ml
Esenciálna zmes doTERRA, TerraShield, 15 ml
Cena vrátane DPH
20,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
TerraShield 15 ml
Výrobca
TerraShield repelentná zmes alebo inak “zmes ochrany”

Esenciálna zmes od značky doTERRA TerraShield obsahuje esenciálne oleje a iné rastlinné oleje, o ktorých je z histórie známe, že bezpečným spôsobom chránia pred environmentálnymi nepríjemnosťami. Zmes do prírody TerraShield je bezpečná receptúra, ktorú môže používať ktorýkoľvek člen rodiny, či už vonku, alebo v domácnosti.Hlavné účinky:
Zmes esenciálnych olejov Terrashield, ktorá obsahuje olej Ylang-ylang, Cédrové drevo, Kocúrnik, Citrónový eukalyptus, Litsea, Tuja, Nootka s čistým výťažkom z vanilkového lusku. Spája v sebe esenciálne oleje, o ktorých je z histórie známe, že chránia pred environmentálnymi nepríjemnosťami. Zmes do prírody TerraShield má špeciálnu receptúru, ktorú môže používať každý člen rodiny.
Zloženie: Cocos Nucifera (kokosový olej), olej z kvetov Cananga Odorata, olej zo semien Calophyllum Inophyllum, olej z dreva Cupressus Nootkatensis, olej z dreva Juniperus Virginiana, olej Nepeta Cataria, olej Eucalyptus Citriodora, olej z plodu Litsea Cubeba, výťažok z plodu Vanilla Planifolia, olej z dreva Thuja Plicata, benzyl benzoát*, linalool*, limonén*, farnezol*, benzyl salicylát*
*Zložky prirodzene sa vyskytujúce v oleji.Odporúčané použitie:
Pred pobytom vonku naneste TerraShield na nohy, ramená a krk. Ak idete na stanovačku alebo na podujatia pod holým nebom, vždy si pribaľte TerraShield.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať