doTerra Citronela 15 ml

doTerra Citronela 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Citronela, 15 ml
Cena vrátane DPH
33,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Citronella 15 ml
Výrobca
Citronela alebo inak "Olej odvrátenia"

Esenciálny olej od značky doTERRA Citronela má ostrú, sviežu arómu. Je ideálnym spoločníkom na táborenie, turistiku a všade tam, kde sa vyberiete zažiť krásy prírody. Pri vonkajšom použití môže pôsobiť upokojujúco na kožu a pokožku hlavy. Vďaka množstvu citronelalu môže tiež pomáhať podporovať čistú pleť.Hlavné účinky:
Esenciálny olej Citronela je z listov vysokej trávy pochádzajúcej z Ázie. Môže pomôcť podporiť čistú pokožku. Upokojuje kožu aj pokožku hlavy. Je ideálny spoločník pri táborení, turistike alebo kdekoľvek vonku.Odporúčané použitie:
Použite v šampóne a kondicionéri na podporu čistenia. Zbaľte si olej Citronela na váš nasledujúci pobyt vonku, rozrieďte vo Frakcionovanom kokosovom oleji a podľa potreby naneste na pokožku.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať