doTerra Cardamom 5 ml

doTerra Cardamom 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, Cardamom 5 ml
Cena vrátane DPH
45,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Cardamom 5 ml
Výrobca
Cardamom alebo inak „olej objektivity“

Esenciálny olej od značky doTERRA Kardamón pochádza z juhovýchodnej Ázie. Pridáva do tradičných indických sladkostí a čajov vďaka svojej chladivej mätovej aróme a chuti. Jeho pridaním do chleba, smoothies, mäsa a šalátov vylepšíte ich chuť. Kardamón je na celom svete vysoko cenený ako korenie. Používa sa tiež ako esenciálny olej, ktorý môže byť prínosom mnohými ďalšími spôsobmi.Hlavné účinky:
Považuje sa za jeden z najchutnejších esenciálnych olejov. Ide o všestrannú dochucovaciu látku, ktorá sa celosvetovo vo veľkej miere používa v slaných jedlách, obyčajne v podobe rozdrvených semienok. Sprístupňuje tak jedlu olej a silnú arómu. Chladivá mätová aróma a bylinná chuť je ideálna do polievok, šalátov a na okorenenie slaných receptov.Odporúčané použitie:
Pridaním kardamónu do chleba, smoothies, mäsa a šalátov zlepšíte jedlu chuť. Použite olej kardamón namiesto semienok kardamónu na zlepšenie chuti mnohých slaných pokrmov.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať