doTerra Cardamom 5 ml

doTerra Cardamom 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, Cardamom 5 ml
Cena vrátane DPH
41,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Cardamom 5 ml
Výrobca

doTerra Cardamom 5 ml


Tento výnimočný olej získavame destiláciou semien kardamónu pravého vodnou parou. V dávnych časoch sa kardamon používal pri epilepsií, kŕčoch, paralýze, reumatizme, srdcových poruchách, všetkých črevných chorobách, ochorení pľúc, horúčke a ťažkostiach spojených s trávením a vylučovaním. Hovorí sa, že je schopný neutralizovať pretrvávajúci pach cesnaku. Kardamon pozdvihuje náladu, osviežuje a vzpružuje.

Môže byť užitočný na rozptýlenie zmätku. Tiež môže napomôcť pri menopauze, menštruácii a trávení narušenom stresom.

Esenciálny olej kardamon môžeme kombinovať s olejmi ako bergamot, cédrové drevo, škorica, klinček, pomaranč, ruža a ylang ylang

Odporúčané použitie*: rozptýľte kardamonový olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, osviežte priestor, zlepšite náladu a vychutnajte si krásnu orientálnu vôňu.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Odporúčané dávkovanie**

1-4 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

Upozornenie

Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami.

*len na vonkajšie použitie

**pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať