doTerra Anchor 5 ml

doTerra Anchor 5 ml
Esenciálna zmes doTERRA, Anchor, 5 ml
Cena vrátane DPH
32,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Anchor 5 ml
Výrobca

doTerra Anchor 5 ml


Niekedy sa v tomto šialene rušnom modernom svete cítite vyvedený z miery a neistý samy sebou. Pred sebou máte siahodlhý zoznam povinností a neisté priority. Nájsť rovnováhu pomocou aromaterapie a jednoduchých jogínskych pohybov môže byť vynikajúci prvý krok. Zmes sprítomnenia doTERRA Anchor prináša pevnú vieru v seba, aby ste pristupovali k cvičeniu a životu s pokojom a silou. Esenciálne oleje levandule, cédrového dreva, santalového dreva, škorice, kadidla, čierneho korenia a pačuli, v základe s frakcionovaným kokosovým olejom v tejto zmesi podporia váš pocit spolupatričnosti, emocionálnu harmóniu a vrodenú múdrosť. Obsahuje: esenciálne oleje levandule, cédrového dreva, kadidla, kôry škorice, santalového dreva, čierneho korenia a pačuli, v základe s frakcionovaným kokosovým olejom

Odporúčané použitie: Naneste niekoľko kvapiek na šperky šíriace vôňu, prírodný dolomit alebo lávové difúzne kamene a užívajte si túto špeciálnu korenistú vôňu vždy, keď sa cítite rozptýlený a vyvedený z miery.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať