doTerra Lemongrass 15 ml

doTerra Lemongrass 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, citrónová tráva, 15 ml
Cena vrátane DPH
16,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Lemongrass 15 ml
Výrobca

doTerra Lemongrass 15 ml


Citrónová tráva je vysoká trvalka, ktorá má jemnú citrusovú vôňu a chuť a používa sa často v ázijskej kuchyni, a to v polievkach, čajoch, kari jedlách a tiež na dochutenie rýb, hydiny, hovädzieho mäsa a morských plodov. Okrem svojej jedinečnej chute napomáha citrónová tráva k zdravému tráveniu a po konzumácii pôsobí ako celotelové tonikum pre telesné sústavy. Vďaka svojim očistným a tonizačným účinkom na pokožku sa často používa v prípravkoch starostlivosti o pleť. Citrónová tráva je ideálnym olejom na masážnu terapiu. Má prenikavú bylinnú vôňu, ktorá zvyšuje pozornosť a podporuje pozitívny pohľad na život. V minulosti sa používala pri infekčných ochoreniach a horúčke, ako insekticídny prostriedok a ako sedatívum na centrálny nervový systém. Olej získavame destiláciou listov vôňovca citrónového vodnou parou.

Odporúčané použitie: rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, ponorte sa do prenikavej, zemitej vône a naštartujte vnútorné očistné mechanizmy.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať