doTerra Lemongrass 15 ml

doTerra Lemongrass 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, citrónová tráva, 15 ml
Cena vrátane DPH
20,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Lemongrass 15 ml
Výrobca
Citrónová tráva alebo inak “olej čistenia”

Esenciálny olej od značky doTERRA Citrónová tráva produkuje dymový citrusový esenciálny olej, ktorý používateľovi ponúka celú škálu účinkov. Citrónová tráva sa už roky používa v ázijskej kuchyni do polievok, čajov a karí, ako aj k rybám, hydine, hovädziemu mäsu a plodom mora. Citrónová tráva má prenikavú bylinnú arómu, ktorá môže rozžiariť akýkoľvek priestor.Hlavné účinky:
Môže sa použiť na pridanie oživujúcej príchuti do nespočetných receptov od slaných jedál až po sladké dezerty. Rozžiari miestnosť svojou dymovou, citrusovou arómou.Odporúčané použitie:
Použite v ázijskej kuchyni, polievkach, čajoch a karí. Výborne sa dá kombinovať s olejom Bazalka, Kardamón alebo Mäta klasnatá.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. V prípade kontaktu s pokožkou výdatne rozrieďte základovým olejom.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať