Stadler Form Ben White

Stadler Form Ben White
3v1 zvlhčovač a difuzér s efektom horiaceho krbu Stadler Form, ultrazvuk, 160 g/h, do 25 m2, 2,5 l nádoba
Cena vrátane DPH
129,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Ben White
Výrobca

Stadler Form Ben WhiteStadler Form Ben WhiteStadler Form Ben WhiteStadler Form Ben WhiteStadler Form Ben White


Nový zvlhčovač Ben 3v1 spája v jednom výrobku účinný zvlhčovač vzduchu, výkonný aróma difuzér a unikátnu funkciu elektrického plameňa Amber Light™. Práve elektrický plameň sa postará o romantickú atmosféru vo vašej obývačke.

Malé rozmery, silný výkon, elegantný vzhľad
Zvlhčovač Ben pripojený do elektrickej siete rozptýli do vzduchu až 160 g vody za hodinu. Optimálnu vlhkosť vzduchu tak dokáže zabezpečiť v obývačke či spálni veľkej 25 m2. Spolu s aromaterapiou a efektom horiacich plameňov si ho zamilujete.

Optimálna vlhkosť vzduchu u vás doma
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Ben zabezpečuje optimálnu vlhkosť vzduchu pri veľmi nízkej spotrebe energie. Vďaka ultrazvukovej technológii rozvibruje ukrytú membránu a vytvára tak malé kvapôčky vody. Tie rozptyľuje do priestoru, v ktorom sa vyparia. Viditeľná para je studená, nehrozí riziko popálenia.

Vôňa esenciálnych olejov pre telo i dušu
Priamo do nádržky na vodu pridajte pár kvapiek esenciálneho oleja a užívajte si intenzívnu vôňu v celej miestnosti. Rozptýlená vôňa aróma difuzéra Ben prevonia váš domov, upokojí myseľ a uvoľní vaše telo.

Jedinečné jantárové svetlo Amber Light™
Jantárové svetlo Amber Light™ vychádzajúce zo zvlhčovača Ben vytvára efekt horiacich plameňov elektrického krbu. Do vašich obývačiek a jedální tak prináša romantickú atmosféru. Bez sadzí a s vlastným nastavením intenzity "ohňa".

Funkcie, ktoré potešia
Osvetlený indikátor hladiny vody a efekt horiacich plameňov môžete jemne stlmiť alebo vypnúť úplne. Ak je vo zvlhčovači vzduchu nedostatok vody, jednoducho nádobu vyberte a doplňte. Pokojne aj počas prevádzky.

Extra výbava pre Bena
Aby Ben okolo seba nezanechával žiadne stopy, vybavte ho odvápňovacou kazetou Anticalc Cartridge a antibakteriálnou striebornou kockou Water Cube™. Tá zaistí hygienické zvlhčovanie bez množenia baktérií.

Aromaterapia pre dušu
Vôňa ovplyvňuje našu náladu, myseľ a dokonca aj zdravotný stav. Aromaterapia je druh alternatívnej medicíny, v ktorej sa využívajú esenciálne oleje. Jediným nádychom vône z difuzéra Ben potešíte svoje telo i dušu.

Zázračné esenciálne oleje
Účinky aromaterpie si vychutnajte so 100 % čistými esenciálnymi olejmi od Stadler Form. Do aróma difuzéra Ben môžete použiť aj iné esenciálne oleje bez obsahu alkoholu.

Náš tip: Máte doma veľmi tvrdú vodu? Vyberte si odparovací zvlhčovač vzduchu Oskar. Pomôže vám zvýšiť vlhkosť vo vašom dome či byte.

Technické parametre:

3 v 1 zvlhčovač a aróma difuzér s efektom plameňa
Technológia Amber Light™
Nočný režim
Automatické vypnutie
Aromaterapia
Stadler Form Premium Servis

VEĽKOSŤ MIESTNOSTI max 25 m2 / 63 m3
VÝKON max 160 g/h
ÚROVNE VÝKONU plynulé ovládanie
OBJEM NÁDRŽKY NA VODU 2,5 l
ROZMERY 338 x 206 x 134 mm
HMOTNOSŤ 1,7 kg
HLUČNOSŤ 27 – 30 dB(A)
MENOVITÉ NAPÄTIE DC 24V/1A
VÝKON 24 W
V BALENÍ Water Cube

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať