doTerra Spearmint 15 ml

doTerra Spearmint 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, mäta kučeravá, 15 ml
Cena vrátane DPH
46,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Spearmint 15 ml
Výrobca

doTerra Spearmint 15 ml


Mäta kučeravá je trvalkou, ktorá rastie do výšky 27 až 100 cm a darí sa jej v miernom podnebí. Pre jej mätovú chuť sa často používa v žuvačkách, cukríkoch a v dentálnych produktoch a môže sa tiež používať na podporu zdravých ďasien a zubov. Mäta kučeravá sa po stáročia používa kvôli jej pozitívnym účinkom na trávenie a na podporu zdravia dýchacej sústavy. Jej sladká, osviežujúca vôňa má očisťujúce a povznášajúce účinky, teda je ideálna na vyčistenie mysle a vyvoláva pozitívnu náladu. Mäta kučeravá je veľmi odlišná od mäty piepornej, môžeme o nej povedať, že je jej miernejším variantom, teda je vhodná aj pre deti a osoby s citlivou pokožkou. Dá sa použiť i na varenie a to v šalátoch, nápojoch a dezertoch, ale môže sa tiež pridať do domácich šalátových dresingov či na marinovanie mäsa. Esenciálny olej získavame destiláciou listov vodnou parou.

Odporúčané použitie*

rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm a užívajte si jemnú mentolovú vôňu, ktorá nám pomôže otvoriť a uvolniť naše emocionálne bloky.

Odporúčané dávkovanie**

1-4 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

* len na vonkajšie použitie
** pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať