doTerra Spearmint 15 ml

doTerra Spearmint 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, mäta kučeravá, 15 ml
Cena vrátane DPH
49,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Spearmint 15 ml
Výrobca
Mäta kučeravá alebo inak “olej sebavedomého prejavu”

Esenciálny olej od značky doTERRA Mäta kučeravá je veľmi odlišná od mäty piepornej, je jemnejšia a preto má viac možností použitia v jedlách. Pri varení sa mäta často používa v šalátoch, nápojoch a dezertoch, ale dá sa použiť aj do domácich šalátových dresingov a na marinovanie mäsa.Hlavné účinky:
Mäta kučeravá je sladká, osviežujúca bylina používaná ako príchuť po celom svete. Je široko používaná v dentálnych produktoch, sladkostiach pre svoju mätovú chuť a na podporu sviežeho dychu. Pridajte ju do šalátov, nápojov, dezertov, šalátových dresingov a marinád. Dobre sa mieša s levanduľou, rozmarínom, bazalkou, mätou piepornou a eukalyptom. Mäta kučeravá je miernejšia možnosť, keď je esenciálny olej z mäty piepornej príliš silný.Odporúčané použitie:
Pridajte jednu kvapku mätového oleja do dezertov, nápojov, šalátov alebo hlavných jedál. Pripravte si vlastnú osviežujúcu mätovú limonádu zmiešaním odšťavených citrónov, vody, cukru a kvapky mätového esenciálneho oleja. Dajte svojmu obľúbenému receptu na čokoládové sušienky nový nádych pridaním jednej kvapky mäty do cesta.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať