doTerra Pink Pepper 5 ml

doTerra Pink Pepper 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, ružové korenie, 5 ml
Cena vrátane DPH
36,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Pink Pepper 5 ml
Výrobca
Ružové korenie alebo “Olej pocitu rovnocennosti”

Esenciálny olej od značky doTERRA Pink Pepper nás očarí krásnou, jemne drevitou vôňou. Má mierne ovocnú a pikantnú chuť, ktorá zaručene pridá pestrú obmenu a ďalší rozmer ochutenia. Nahrádza mleté čierne korenie pri ochutení mäsa, omáčok a iných jedál.Hlavné účinky:
Hoci sa ružové korenie názvom a vzhľadom podobá na čierne korenie, je blízkym príbuzným orieškov kešu. Jeho mierne ovocná a pikantná chuť má tiež jemnejšiu chuť než olej Čierne korenie. Pieprovník peruánsky, čiže strom, na ktorom rastie ružové korenie, bol pre Inkov posvätný a všetky časti stromu využívali. Pink Pepper dodá vode alebo čaju povzbudzujúcu príchuť. Má mierne ovocnú a pikantnú chuť, ktorá zaručene pridá pestrú obmenu a ďalší rozmer ochutenia. Nahrádza mleté čierne korenie pri ochutení mäsa, omáčok a iných jedál.Odporúčané použitie:
Pridajte jednu kvapku do pohára vody na povzbudzujúce ochutenie. Pridajte esenciálny olej Ružové korenie do vašich obľúbených receptov na mäsá a omáčky. Použite Ružové korenie ako náhradu Čierneho korenia v rôznych druhoch pokrmov.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší, citlivými časťami tela a sliznicami.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať