doTerra Cedarwood 15 ml

doTerra Cedarwood 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Cedarwood, 15 ml
Cena vrátane DPH
21,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Cedarwood 15 ml
Výrobca

doTerra Cedarwood 15 ml


Esenciálny olej z cédrového dreva sa získava z borievky virgínskej, ktorá je známa svojou bohatou, teplou a drevnatou vôňou. Má pozitívne účinky na zdravie a tie sa datujú až do biblického obdobia. Vyskytuje sa v chladnom podnebnom pásme a darí sa mu vo vysokých nadmorských výškach. Dorastá až do 30 metrovej výšky. Cédrové drevo má uzemňujúcu arómu a prináša pocity zdravia a vitality. Pri nanášaní na pokožku má rozjasňujúce účinky. Tiež sa často používa pri masážach na relaxáciu tela i mysle. Môže ovplyvniť nervový a respiračný systém. V aromaterapii sa využíva na navodenie pocitu relaxácie, no môžeme ho použiť aj ako odpudzovač hmyzu. Tento olej môžeme miešať s olejmi ako bergamot, šalvia muškátová, cyprus, eukalyptus, kvetinové oleje, borievka, živicové oleje, či rozmarín.

Odporúčané použitie: rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, vychutnajte si teplú, jemnú drevitú vôňu, vytvorte si doma relaxačnú atmosféru po náročnom dni.


100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať