doTerra Cedarwood 15 ml

doTerra Cedarwood 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Cedarwood, 15 ml
Cena vrátane DPH
23,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Cedarwood 15 ml
Výrobca
Cédrové drevo alebo inak “olej spolupatričnosti”

Esenciálny olej od značky doTERRA Cédrové drevo, známy svojím sýtym zafarbením a hrejivou drevitou vôňou, má nespočetne veľa prínosov pre pokožku. Cédrové drevo sa považuje za jeden z najuzemňujúcejších olejov a pomáha podporovať upokojujúce prostredie na sklonku dlhého dňa.Hlavné účinky:
Cédrové drevo pochádza zo studeného podnebia, dobre sa mu darí vo vysokých nadmorských výškach a dorastá až do výšky 30 m. Pri vonkajšom použití má Cédrové drevo prečisťujúce vlastnosti. Navyše sa cédrové drevo často používa pri masážnej terapii na uvoľnenie a utíšenie mysle a tela. Prečisťujúce vlastnosti oleja Cédrové drevo tiež dokážu pomôcť zlepšiť vzhľad nedokonalostí pleti. Staroveké civilizácie ho po stáročia používali vďaka nespočetnému množstvu využitia v kozmetike.Odporúčané použitie:
Pred cvičením si vmasírujte jednu až dve kvapky do hrudníka, aby ste uzemnili a sústredili svoju myseľ pred podaním výkonu. Zlepšite vzhľad nedokonalostí pleti priamym nanesením jednej kvapky na postihnutú oblasť. Použite na sklonku dlhého dňa na podporu emocionálnej rovnováhy a uvoľňujúceho prostredia.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať