doTerra Console 5 ml

doTerra Console 5 ml
Esenciálna zmes doTERRA, Console, 5 ml
Cena vrátane DPH
67,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Console 5 ml
Výrobca
Console utešujúca zmes alebo inak “zmes útechy”

Esenciálna zmes od značky doTERRA Console prostredníctvom sladkých kvetinových a stromových esenciálnych olejov podporuje pocity utešenia a navedie vás na cestu nádeje. Utešujúca zmes Console môže pomôcť vniesť do vášho života radosť a šťastie.Hlavné účinky:
Zmes Console so sladkou kvetinovou vôňou bola navrhnutá, aby pomáhala povzbudiť pocity nádeje. Obsahuje stromové a kvetinové zložky, ktoré majú bohaté uzemňujúce a regeneračné vlastnosti.Odporúčané použitie:
Zmiešajte s Frakcionovaným kokosovým olejom a použite pri uvoľňujúcej masáži. Darovanie fľaštičky zmesi doTerra Console človeku, na ktorom vám záleží, je skvelý spôsob, ako ukázať, že na neho myslíte, najmä vtedy, keď vás najviac potrebuje. Naneste, aby ste povzbudili pocity nádeje. Ráno naneste na pokožku, aby ste podporili pocity útechy a nádeje.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať