doTerra Litsea 15 ml

doTerra Litsea 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Vavrín, 15 ml
Cena vrátane DPH
26,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Litsea 15 ml
Výrobca
Vavrín alebo inak "olej manifestácie"

Esenciálny olej od značky doTERRA Vavrín sa môže použiť ako prídavok na oživenie chuti do nespočetného množstva receptov od pikantných jedál až po sladké dezerty. Skvele sa hodí na dochutenie vody alebo čaju. Uchovávajte v kuchynskej skrinke, aby ste ho mali vždy ľahko poruke.Hlavné účinky:
Vavrín kubébový je vždyzelená krovitá rastlina patriaca do čeľade vavrínovité. Z jeho plodov sa získava vavrín – esenciálny olej s nádychom citrónu. Vavrín, pôvodom z východnej Ázie, má bohatú minulosť, čo sa týka tradičného používania pôvodnými obyvateľmi Taiwanu a vo veľkej miere je rozšírený v Japonsku, na Taiwane, v južnej Číne a juhovýchodnej Ázii. Geranial a neral sa nachádzajú aj v citrónovej tráve, ktorá má veľmi podobnú vôňu a vlastnosti.Odporúčané použitie:
Pre osviežujúcu chuť pridajte Vavrín do vášho obľúbeného ranného smoothie. Použite v ázijskej kuchyni, polievkach, čajoch a kari. Výborne sa dá kombinovať s Bazalkou, Kardamónom a Mätou klasnatou.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela a sliznicami.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať