doTerra Peppermint Beadlets

doTerra Peppermint Beadlets
Esenciálny olej doTERRA, gulôčky z mäty piepornej, 125 ks
Cena vrátane DPH
22,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Peppermint Beadlets
Výrobca
Mäta Pieporná alebo inak "olej radostného srdca"

Výživový doplnok od značky doTERRA s esenciálnym olejom Mäta pieporná a sladidlom. Každá drobná guľôčka obsahuje zmes esenciálneho oleja Mäta pieporná a kokosového oleja, uzatvorenej v obale na báze agaru bez obsahu karagénu a palmového oleja. Ako sa rozpúšťa v ústach, dodáva osviežujúci nával Mäty piepornej, ktorý povzbudí vaše zmysly, keď si vychutnávate chladivú arómu čistého esenciálneho oleja Mäta pieporná.Hlavné účinky:
Praktické guľôčky sú skvelé do kabelky či cestovnej tašky ako rýchla podpora, keď ste v pohybe.

Zloženie: Stredne rozvetvené triglyceridy (kokosový olej), esenciálny olej z Mentha piperita (mäta pieporná), zahusťovadlá (agar, guarová guma, glycerín, alginát sodný), sladidlo (xylitol).Odporúčané použitie:
Zabaľte si tieto praktické guľôčky do kabelky či svojmu dieťaťu do plecniaka na dodatočnú podporu mimo domu. Konzumujte maximálne 5 guľôčok denne.Upozornenie:
Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky nesmú byť náhradou rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Tehotné alebo dojčiace ženy a osoby so zistenými zdravotnými ťažkosťami sa musia pred užívaním poradiť s lekárom. Uchovávajte tesne uzavreté a skladujte na
chladnom mieste.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať