doTerra Eucalyptus 15 ml

doTerra Eucalyptus 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, eukalyptus, 15 ml
Cena vrátane DPH
28,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Eucalyptus 15 ml
Výrobca
Eukalyptus alebo inak “olej zdravia”

Esenciálny olej od značky doTERRA Eukalyptus, niekedy nazývaný blahovičník, je vždyzelený strom, ktorý dorastá do výšky 15 metrov. Hlavnými chemickými látkami Eukalyptu sú eukalyptol a alfaterpineol, vďaka ktorým je tento olej ideálny na vytvorenie upokojujúceho zážitku z masáže. Eukalyptus podporuje pri nanesení na pokožku pocity uvoľnenia.Hlavné účinky:
Esenciálny olej Eukalyptus sa získava z listov eukalyptu a pri vonkajšom použití má mnoho účinkov. Pri každodennom nanášaní môže byť olej Eukalyptus prospešný pre pokožku.
Zloženie: Olej z listov/stoniek Eucalyptus radiata, olej z listov Eucalyptus polybractea, olej z listov Eucalyptus kochii, olej z listov Eucalyptus loxophleba, olej z listov Eucalyptus globulus, limonén*, citrál*, linalool*.
*Zložky prirodzene sa vyskytujúce v oleji.Odporúčané použitie:
Pridajte jednu kvapku oleja Eukalyptus do hydratačného prípravku podľa vášho výberu a krúživými pohybmi naneste na pokožku. Použite spolu s olejmi levanduľa, douglaská jedľa a cyprus pre utišujúce a uvoľňujúce vlastnosti.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať