doTerra Eucalyptus 15 ml

doTerra Eucalyptus 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, eukalyptus, 15 ml
Cena vrátane DPH
22,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Eucalyptus 15 ml
Výrobca

doTerra Eucalyptus 15 ml


Tento vzácny olej získavame destiláciou listov vodnou parou. Druh radiata, je eukalyptus s úzkymi listami, ktorého esencia môže byť veľmi nápomocná pri vírusových infekciách. Jeho silná, gáfrovitá vôňa dokáže krásne čistiť pľúca od hlienov. Pomáha tiež pri nádche, zápale dutín, bronchitíde, aj pri infekciách močových ciest. Keď sa difuzuje, je to nádherné pľúcne tonikum, ktoré zlepšuje dýchanie, a podporuje absorpciu kyslíka červenými krvinkami. Antibakteriálne vlastnosti eukalyptu podporujú imunitný systém tým, že poskytujú priebežné čistenie od mnohých baktérií, ktoré zaťažujú imunitný systém. Parná inhalácia s Eukalyptom radiata je efektívnym prírodným riešením pri nádchach, pretože nielenže uvoľňuje upchatie nosa, ale tiež zabraňuje rozmnožovaniu vírusov. Časté difuzovanie počas sezóny chrípok, poskytuje primeranú ochranu. Eukalyptový esenciálny olej je tiež výborný repelent proti hmyzu.

Odporúčané použitie: rozptýľte eukalyptus pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm a osviežte svoje zmysly, získajte pocit jasného dýchania a prečistite dýchacie cesty.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať