doTerra Family Essentials Kit

doTerra Family Essentials Kit
Balíček nevyhnutností pre rodinu doTERRA, 10x 5 ml olejčeky
Cena vrátane DPH
214,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Family Essentials Kit
Výrobca


Domáca lekárnička

Nazývaná tiež sada rodinných nevyhnutností, obsahuje esenciálne oleje a zmesi, ktoré by mali byť súčasťou každej domácnosti.


Lemon - 5 ml

Citrón alebo inak “olej koncentrácie”

Citrón, jeden z najpredávanejších esenciálnych olejov spoločnosti doTerra, má viacero prínosov a použití. Citrón sa často pridáva do jedla na zlepšenie chuti dezertov a hlavných jedál. Citrón má povznášajúcu a energizujúcu vôňu.

Levander - 5 ml

Levanduľa alebo inak “olej komunikácie”

Levanduľa sa pre svoju výraznú arómu a nespočetné množstvo využití stala jedným z najpopulárnejších esenciálnych olejov. Používa sa v širokej miere v kozmetike a parfumoch pre jej schopnosť podporovať zdravú a čistú pleť. Navyše sa jej upokojujúce vlastnosti často využívajú na uvoľnenie tela a zlepšenie nálady.

Peppermint - 5 ml

Mäta Pieporná alebo inak “olej ľahkého srdca”

Vždy sa hodí mať poruke olej Mäta pieporná, stále jeden z najlepšie predávaných produktov spoločnosti doTerra. Mäta pieporná pridá osviežujúcu mätovú chuť dezertom, nápojom, smoothies a dokonca i slaným jedlám. Mäta pieporná sa tiež často používa na starostlivosť o ústnu dutinu v zubných pastách a žuvačkách.

Oregano - 5 ml

Oregano alebo inak “olej pokory”

Stovky rokov bolo Oregano známe ako jeden z najsilnejších a najprospešnejších esenciálnych olejov. Oregano nájdete v kuchárskych knihách a skrinkách po celom svete, pretože jeho všestranne použiteľná chuť výborne dopĺňa kuchyne z najrôznejších oblastí. V prípade kontaktu s pokožkou je Oregano potrebné zriediť v základovom oleji.

Melaleuca - 5 ml

Čajovník, Tea Tree alebo inak “olej energetických hraníc”

Esenciálny olej Čajovník, často označovaný ako Melaleuca, obsahuje viac ako 92 rôznych zlúčenín a má úžasné možnosti využitia. Čajovník je najznámejší svojimi prečisťujúcimi vlastnosťami. Môže sa použiť na očistu a prečistenie pokožky a nechtov a na podporu zdravej pleti. Čajovník sa často používa na občasné podráždenia pokožky a na utíšenie pokožky.

Fraknincense - 5 ml

Kadidlo alebo inak “olej pravdy”

Kadidlo je pre svoju bohatú vôňu jedným z najviac cenených a najvzácnejších olejov a často sa označuje za „kráľa“ esenciálnych olejov. Jeho utišujúce a skrášľujúce vlastnosti môžu pôsobiť omladzujúco na pleť a môžu pomáhať pri redukcii výskytu nedokonalostí pri vonkajšom použití.

Deep blue - 5 ml

Deep Blue zmes na úľavu alebo inak “zmes vzdávania sa bolesti”

Zmes na úľavu doTerra Deep Blue v sebe spája rastlinné výťažky a druhy esenciálnych olejov s jedinečnými chemickými profilmi na pomoc pri poskytovaní úľavy a pre chladivý pocit na kĺby a svaly. Zmes Deep Blue poskytuje utišujúce účinky a úľavu chrbtu, nohám a chodidlám. Je ideálne ju zaradiť do masáže po športe.

Air (Breathe) - 5 ml

Air (Breathe) zmes na dýchanie alebo inak “zmes nádychu”

Táto mätová povzbudzujúca zmes Air má pri vonkajšom použití upokojujúci a utišujúci účinok. Zmes Air je obohatená o kombináciu olejov určenú na to, aby pomohla schladiť a osviežiť telo a dodať vám pritom pocit čistých dýchacích ciest.

DigestZen - 5 ml

ZenGest zmes na trávenie alebo inak “olej trávenia”

Táto jedinečná zmes esenciálnych olejov doTerra ZenGest obsahuje oleje ako Zázvor, Mäta pieporná, Rasca a Fenikel prospieva pri žalúdočných nevoľnostiach. Jednoducho nesmie chýbať na cestách aj v domácnosti.

OnGuard - 5 ml

On Guard zmes alebo inak “zmes ochrany”

Zmes On Guard je jednou z najpopulárnejších zmesí od spoločnosti doTerra a vďaka svojim úžasným účinkom jednoducho nesmie nikomu chýbať. Zmes On Guard môže tiež dodať lahodnú príchuť horúcim nápojom a dezertom.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať