doTerra Balance 15 ml

doTerra Balance 15 ml
Esenciálna zmes doTERRA, ukotvujúca zmes, 15 ml
Cena vrátane DPH
33,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Balance 15 ml
Výrobca

doTerra Balance 15 ml


Teplá, drevitá vôňa uzemňujúcej zmesi Balance od Doterra, vytvára pocit pokoja a pohody. Táto zmes je dokonalým spojením smreka, gáfrovníka lekárskeho, vratiča, kadidla, rumančeka kamilkového a frakciovaného kokosového oleja do lákavej vône, ktorá podporuje pokoj a pocit rovnováhy. Táto zmes esenciálnych olejov je namiešaná tak, aby dodávala stabilitu a pomáhala obnoviť rovnováhu vnútri i zvonku tela. Pôsobí ako antidepresívum, analgetikum, posilňovač koordinácie a upokojovač úzkosti. Oleje v tejto zmesi sú smrek, gáfrovník lekársky, vratič, kadidlo, rumanček kamilkový a frakciovaný kokosový olej.

Hlavné účinky: podporuje pocit relaxácie celého tela, môže napomôcť pri zmiernení pocitov úzkosti, vyvoláva v nás pokoj a rovnováhu

Odporúčané použitie: rozptýľte zmes Balance pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, objavte stratenú rovnováhu, doprajte mysli oddych a obklopte sa úžasnou sviežou, drevnatou vôňou.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať