doTerra Balance 15 ml

doTerra Balance 15 ml
Esenciálna zmes doTERRA, ukotvujúca zmes, 15 ml
Cena vrátane DPH
39,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Balance 15 ml
Výrobca
Balance alebo inak “zmes uzemnenia a vyrovnania”

Esenciálna zmes od značky doTERRA Balance obsahuje emocionálne prospešné esenciálne oleje, ktoré spoločným pôsobením vytvárajú pocit pokoja a pohody. Vďaka sviežej a drevitej aróme je zmes Balance skvelou prvou voľbou, keď potrebujete v živote trošku harmónie.Hlavné účinky:
Aróma zmesi doTerra Balance je sladká a drevitá a je to dokonalá vôňa na podporu pocitov rovnováhy a pokoja. Smrek, Gáfrovník, Kadidlo, Vratič a Modrý rumanček sa dokonale spájajú s frakcionovaným kokosovým olejom a ponúkajú lákavú vôňu, ktorá pri nanesení na pokožku podporuje pokoj, uvoľnenie a pohodu.
Zloženie: olej Cocos Nucifera (kokos), olej z vetvičiek/listov Picea Mariana, olej z listov Cinnamomum Camphora Linaloolifera, olej Boswellia Carterii, olej z kvetov/listov/stoniek Tanacetum Annuum, olej Chamomilla Recutita (rumanček), výťažok z kvetov Osmanthus Fragrans, limonén*, linalool*
*Zložky prirodzene sa vyskytujúce v oleji.Odporúčané použitie:
Nanesením zmesi Balance na krk a zápästia pomôžete podporiť pocity pokoja. Zmiešajte Balance s epsomskou soľou v teplom kúpeli na uvoľnenie. Použitím pomôžete vytvoriť pokojnú atmosféru pri meditácii alebo cvičení jogy. Naneste na spodnú časť chodidiel, aby ste podporili pocity rovnováhy po celý deň. Naneste na pokožku pred spaním, aby ste sa ustálili a podporili pokojné sny.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať