doTerra Turmeric 15 ml

doTerra Turmeric 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, kurkuma, 15 ml
Cena vrátane DPH
55,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Turmeric 15 ml
Výrobca
Turmeric alebo inak “olej renovácie”

Esenciálny olej od značky doTERRA Kurkuma môže pôsobiť povznášajúco na emócie a stimulujúco na náladu. Kurkuma je aromatická rastlina z čeľade zázvorovité, ktorá sa už stáročia používa v Číne, Indii a na Srí Lanke. Má hrejivú korenistú chuť, ktorá pôsobí ako skvelá explózia chuti vo vašich obľúbených slaných jedlách.Hlavné účinky:
Kurkuma prináša slaným jedlám nával chuti. Vašim obľúbeným teplým nápojom pridá korenistú a pikantnú príchuť. Aróma kurkumy vytvára emocionálne povznášajúce prostredie.Odporúčané použitie:
Spravte si vlastný kurkumový čaj zmiešaním kokosového mlieka, vody, medu, čaju a jednej až dvoch kvapiek esenciálneho oleja Kurkuma. Pridajte esenciálny olej Kurkuma do praženice, frittaty, čistej ryže alebo polievok ako komplexnú korenistú a pikantnú príchuť. Pri používaní oleja Kurkuma do varenia začnite metódou špáradla – jednoducho namočte špičku čistého špáradla do fľaštičky s esenciálnym olejom, zamiešajte špáradlom suroviny, ochutnajte jedlo a postup opakujte, kým nebudete spokojný s pridaným množstvom.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať