doTerra Turmeric 15 ml

doTerra Turmeric 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, kurkuma, 15 ml
Cena vrátane DPH
44,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Turmeric 15 ml
Výrobca

doTerra Turmeric 15 ml


Kurkuma je základnou rastlinou v tradičných ajurvédskych liečebných postupoch v Indii. Koreň a esenciálny olej z kurkumy majú dlhú históriu, ktorá inšpirovala k modernému využitiu kurkumy v dnešnej dobe. Esenciálny olej z kurkumy sa získava parnou destiláciou z koreňa kurkumy. Má dve jedinečné chemické zložky: turmerón a ar-turmerón. Tieto zložky robia z esenciálneho oleja z kurkumy základnú súčasť vašich každodenných rituálov pre zdravie. Kurkuma pôsobí priaznivo vnútorne, pomáha pri podpore prirodzeného fungovania imunitného systému. Kurkuma zároveň môže pomôcť podporiť čistý, hladký a žiarivý vzhľad pokožky. Tento esenciálny olej je tiež vynikajúcim prostriedkom na ochutenie vašich obľúbených pikantných jedál. Pomáha podporovať zdravé fungovanie metabolizmu Podporuje celkové zdravie buniek Pomáha podporovať zdravú celistvosť buniek Podporuje prirodzené fungovanie imunitného systému Po rozptýlení pôsobí kurkuma ako emočná vzpruha a môže pomôcť zlepšiť náladu

Odporúčané použitie: rozptýľte kurkumu pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm podporte imunitný systém a zlepšite si náladu.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať