Stadler Form Robert Silver

Stadler Form Robert Silver
2v1 zvlhčovač a čistička Stadler Form, 550 g vody/h, do 80 m2/200 m3, nádoba 4,7 l, automatický režim
Cena vrátane DPH
499,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Robert Silver
Výrobca

Stadler Form Robert SilverStadler Form Robert SilverStadler Form Robert SilverStadler Form Robert SilverStadler Form Robert Silver


· Spája v jednom zariadení 2v1 účinný zvlhčovač a výkonný čistič vzduchu
· Vo vode rotujúce disky filtrujú zo vzduchu znečisťujúce látky a škodlivé častice vrátane peľu, prachu a ďalších alergénov
· Predfilter zachytí väčšie nečistoty, napríklad chlpy alebo vlasy
· Zvlhčený a čistý vzduch zabezpečí v miestnosti veľkej až 80 m2
· Zabudovaný vlhkomer s možnosťou nastavenia požadovanej vlhkosti vzduchu v rozsahu od 35 % do 65 %
· Za ideálnych podmienok dostane do vzduchu až 550 g vody za hodinu
· 3 špeciálne režimy: automatický, nočný a režim samočistenia
· 4 úrovne výkonu alebo nepretržitá prevádzka
· Možnosť použitia esenciálnych olejov
· Premium Servis: rýchle vybavenie reklamácie do 15 dní formou Pick & Return

Multifunkčný hrdina Robert 2v1 vzduch zvlhčuje aj čistí
Zvlhčovač vzduchu a čistič Robert 2v1 spája v jednom zariadení účinný zvlhčovač a výkonný čistič vzduchu. Vďaka rotujúcim diskom dôkladne filtruje zo vzduchu aj tie najmenšie častice - peľ, jemný prach aj zvieracie chlpy. Zvlhčený a čistý vzduch zabezpečí v miestnosti veľkej až 80 m2.


Ideálny partner (nielen) pre alergikov a astmatikov
Jeho vo vode rotujúce disky filtrujú zo vzduchu znečisťujúce látky a i škodlivé častice vrátane peľu, prachu a ďalších alergénov. V laboratórnych skúškach bolo potvrdené, že odstráni až 50 % všetkých častíc a peľu zo vzduchu*. Navyše, do 30 minút vás úplne zbaví cigaretového zápachu a ďalších škodlivých výparov.**


Vy rozhodujete o vlhkosti vzduchu u vás doma
Vďaka zabudovanému vlhkomeru si zvolíte presnú úroveň vlhkosti vzduchu, a to v rozsahu od 35 % do 65 %. Tiež si môžete vybrať jednu zo 4 úrovní výkonu, prípadne si zvoľte nepretržitú prevádzku zvlhčovača a čističa Robert 2v1. Za ideálnych podmienok dostane Robert do vzduchu až 550 g vody za hodinu.

3 špeciálne režimy pre jednoduché používanie
Robert vám ponúka až 3 špeciálne režimy. V automatickom režime si Robert sám upraví svoj výkon a bude udržiavať vlhkosť vzduchu na hodnote 45%. Pri nočnom režime vás poteší nízkou spotrebou energie (len 7 W) a režim samočistenia zas využijete pri čistení a odvápnení prístroja.

Minimalistický dotykový panel
Aktuálnu vlhkosť vzduchu zistíte jediným pohľadom na displej Roberta. Keď nad ním prejdete rukou alebo sa ho dotknete, zobrazí sa skrytý dotykový ovládací panel, ktorý umožňuje navoliť režim čistenia, výkon či požadovanú vlhkosť.

Údržba vás neoberá o čas
Údržba zvlhčovača a čističa vzduchu Robert 2v1 vám zaberie minimum vášho času. Odparovacie disky a nádržka na vodu sú jednoducho vyberateľné a umývateľné. Netreba dokupovať ani meniť žiadne filtre.

Zvlhčovač vzduchu, ktorý rozvonia váš domov
Do zvlhčovača a čističa vzduchu Robert 2v1 môžete bez obáv pridať pár kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja. Robert do miestnosti rozptýli vôňu éterického oleja, prevonia ju a zároveň upokojí vašu myseľ a uvoľní telo.

Chráni sa pred nečistotami, bojuje s baktériami
Vnútro Roberta neznečistia poletujúce chlpy alebo vlasy. Tie sa zachytia na umývateľnom predfiltri. Vybavený je aj postriebrenou dezinfekčnou kockou Water Cube, ktorá zabezpečí hygienické zvlhčovanie bez množenia baktérií. V prípade veľmi tvrdej vody môže byť vybavený kazetou na zníženie tvorby vodného kameňa Anticalc Cartridge, ktorá zníži nadmernú tvorbu vápenatých usadenín a zjednoduší údržbu.

Aromaterapia pre dušu
Vôňa ovplyvňuje našu náladu, myseľ a dokonca aj zdravotný stav. Aromaterapia je druh alternatívnej medicíny, v ktorej sa využívajú esenciálne oleje. Jediným nádychom vône potešíte svoje telo i dušu.

Zázračné esenciálne oleje
Účinky aromaterapie si vychutnajte so 100 % čistými esenciálnymi olejmi od Stadler Form alebo Doterra. Do čističa a zvlhčovača vzduchu Robert 2v1 môžete použiť aj iné esenciálne oleje bez obsahu alkoholu.

Premium Servis
V rámci prémiových služieb sme s našimi zákazníkmi neustále v kontakte. V prípade reklamácie zabezpečíme zvoz výrobku do servisu zdarma a opravený a plne funkčný vám ho opäť bezplatne privezie kuriér priamo domov. Garantujeme aj rýchle vybavenie reklamácie, a to najneskôr do 15 dní.

TECHNICKÉ PARAMETRE
VÝKON
· Veľkosť miestnosti pre zvlhčovanie (max): 80 m2 / 200 m3
· Veľkosť miestnosti pre čistenie (max): 29 m2 / 72 m3
· Zvlhčovací výkon (max.): 550 g vody/h
· Predfilter: áno
· Objem nádoby na vodu: 4,7 l
· Aromaterapia: áno
OVLÁDANIE
· Úrovne výkonu: 4
· Zabudovaný vlhkomer: áno
· Nastavenie požadovanej vlhkosti vzduchu: 35 % - 65 %
· Automatický režim: áno
· Nočný režim: áno
· Režim samočistenia: áno
· Automatické vypnutie pri vyčerpaní vody: áno

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
· Rozmery (š x v x h): 321 × 471 × 235 mm
· Hmotnosť: 8,2 kg
· Hlučnosť: 27 – 56 dB(A)
· Spotreba energie: 7 – 30 W

OBSAH BALENIA
· Postriebrená dezinfekčná kocka kocka Water Cube

*Robert je schopný znížiť úroveň znečistenia o 50 % (Skúška vykonaná v testovacej komore s meraním 22 m3, takto sa dosiahne čistenie najmenej 10 % po 30 minútach v miestnosti s objemom do 72 m3. Skúška bola vykonaná spoločnosťou SLG Prüf-und Zertifizierungs GmbH, Nemecko v súlade s normou DIN 44973-100: 2002-01, A2).
**Podľa správy vypracovanej nezávislým laboratóriom v Japonsku Robert odstraňuje zápach cigaretového dymu zo vzduchu za 30 minút (pach z kyseliny octovej zníži o viac ako 94 %, z acetaldehydu o 44 % a z amoniaku o 91 %).

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať