Stadler Form Robert Silver

Stadler Form Robert Silver
2v1 zvlhčovač a čistička Stadler Form, 550 g vody/h, do 80 m2/200 m3, nádoba 4,7 l, automatický režim
Cena vrátane DPH
459,00 €
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Robert Silver
Výrobca

Stadler Form Robert SilverStadler Form Robert SilverStadler Form Robert SilverStadler Form Robert SilverStadler Form Robert Silver


Výkonný pomocník na vylepšenie kvality vzduchu!

Vzduchová práčka Robert zvlhčuje a čistí vzduch okolo vás. Po celý rok zaistí čistú a príjemnú klímu v miestnosti.

ROBERT – čistič vzduchu

Robert – Výkonný pomocník na vylepšenie kvality vzduchu!

Vzduchová práčka Robert zvlhčuje a čistí vzduch okolo vás. Po celý rok zaistí čistú a príjemnú klímu v miestnosti. Hlavnou funkciou prístroja je ale zvlhčovanie. Pri nastavení maximálneho výkonu do miestnosti “napumpuje” až 13,2 litra vody počas 24 hodín, takže je ideálny do priestorov s veľkosťou až 80 m2! Špeciálna nádoba na vodu pritom ponúka objem 4,7 litra, takže ju stačí v priemere naplniť raz za deň. A keď zabudnete, vôbec nič sa nedeje. Robert je totiž vybavený funkciou automatického vypnutia. Spotrebúva iba 7 W! Pomocou diskov, ktoré sa otáčajú vo vode, dokáže Robert efektívne odfiltrovať zo vzduchu nežiaduce častice, a je preto ideálnym spoločníkom pre všetkých tých, ktorí trpia alergiami. Roberta môžete aktivovať elegantným pohybom ruky a obsluhovať jemným dotykom tlačidiel. Stačí do neho pridať zopár kvapiek vonného oleja a Robert diskrétne a príjemne prevonia celú miestnosť. Exkluzívny vzhľad tohto pomocníka dopĺňajú potiahnuté povrchy a elegantný hliník.
“Práčka” vzduchu Robert od značky Stadler Form je ideálnym pomocníkom pre každého, kto chce doma či v kancelárii čistý a zároveň ideálne vlhký vzduch bez škodlivých látok, nečistôt a alergénov. Toto high-tech zariadenia v sebe totiž kombinuje funkciu čističky a zvlhčovače vzduchu. Funguje tak, že nasáva suchý a znečistený vzduch a späť do miestnosti ho vracia ideálne vlhký a zbavený prachu, vlasov, chlpov a vlastne všetkých škodlivých častíc.
Využiť môžete tri režimy – automatický, kedy je udržiavaná konštantná vlhkosť 45%, nočný, pri ktorom sa stlmí displej a stíši chod, a samočistiaci, ktorý využijete pri čistení a odvápnení prístroja.
Určite oceníte aj možnosť výberu zo štyroch rýchlostí otáčania ventilátora alebo integrovaný hydrostat a možnosť pridania aróma esencie.

Príjemné rozmery

So svojimi kompaktnými rozmermi pôsobí úplne nerušivým dojmom, takže si ho v miestnosti sotva všimnete. Vďaka tichému chodu a špeciálnemu nočnému režimu vás navyše nebude rušiť ani počas spánku.

2v1 – zvlhčovač a čistič

Tento prístroj ponúka ojedinelú kombináciu čistenia a zvlhčovania vzduchu – Robert nasáva suchý a zároveň znečistený vzduch a vzápätí ho vráti ideálne vlhký a zbavený všetkých nečistôt.

Špičková technológia a výnimočné spracovanie

Ovládanie je riešené moderne pomocou dotykov a gest. 4 mm hrubý masívny plát kovu ohnutý v tvare prístroja ešte podtrháva exkluzívny dizajn. Navyše je v ňom integrovaný pohybový senzor, vďaka ktorému je Robert vždy pripravený bez oneskorenia plniť vaše požiadavky.

Tri špeciálne režimy

K dispozícii sú tri špeciálne režimy a je len na vás, ktorý budete chcieť práve využiť – automatické udržiavanie ideálnej vlhkosti (prístroj si sám upravuje rýchlosť ventilátora), nočný režim (spotreba len 7 W) a režim samočistenia.

Prevonia každú miestnosť

Chcete nastoliť príjemnú náladu a príjemne prevoňať domácnosť? Aj to Robert zvládne. Nechýba totiž možnosť pridania aróma esencie.

Prevencia pred nečistotami

Prístroj nezaskočia ani poletujúce chlpy alebo vlasy, pretože je vybavený umývateľným predfiltrom. To isté platí aj pre tvrdú vodu – vďaka demineralizačnému filtru. Dokonca zničí aj baktérie množiace sa vo vode pomocou antibakteriálnej striebornej kocky.

Technické údaje

 • Príkon: 7 – 30 W
 • Zvlhčovací výkon: až 550 g/h
 • Rozmery: 321 × 471 × 235 mm (šírka × výška × hĺbka)
 • Objem nádoby na vodu: 4,7 l
 • Veľkosť miestnosti: až 80 m2 / 200 m3
 • Váha: 8,2 kg
 • Pohybový senzor
 • Vlhkomer
 • Režimy Auto, Noc a Čistenie
 • Rozptyľovanie vôní
 • Automatické vypnutie
 • 4 rýchlosti (vr. turba)
 • Úroveň hluku: 27 – 56 dB (A)

V balení

 • Strieborná ionizačná kocka Ionic Silver Cube

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
 • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
 • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať