Stadler Form Oskar Little Black

Stadler Form Oskar Little Black
Zvlhčovač vzduchu Stadler Form, odparovací, 200 g vody/h, do 30 m2/75 m3, nádoba 2,5 l
Cena vrátane DPH
119,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Oskar Little Black
Výrobca

Stadler Form Oskar Little BlackStadler Form Oskar Little BlackStadler Form Oskar Little BlackStadler Form Oskar Little BlackStadler Form Oskar Little BlackStadler Form Oskar Little BlackStadler Form Oskar Little BlackStadler Form Oskar Little BlackStadler Form Oskar Little Black


Ak ste fanúšikom zdravého dýchania a zmýšľate ekonomicky, tak teraz vás potešíme. Odparovací zvlhčovač vzduchu OSKAR je kombináciou najmodernejších technológií, dokonalého dizajnu a zároveň vysoko ekonomického produktu. Nečudo, veď je Švajčiar.

OSKAR LITTLE – zvlhčovač vzduchu

Rovnako ako jeho väčší bratia, aj Oskar little je šetrný spotrebiteľ s vysokým výkonom. Vďaka dvom úrovniam výkonu si tento odparovací zvlhčovač dobre poradí s malými miestnosťami do 30 m2. Jeho ekologický filter vyrobený z rastlinných a textilných vláken jasne popisuje jeho úspornú povahu. Vďaka stmievateľným LED indikátorom, mimoriadne tichej prevádzke a jemnému rozptyľovaniu esenciálnych olejov ide o obzvlášť užitočného spoločníka do spálne. A keďže pochádza z tej istej rodiny, automaticky sa vypne po vyprázdnení nádoby na vodu. Dá sa však ľahko doplniť prostredníctvom pohodlne dostupného otvoru.

Naparovacích zvlhčovač vzduchu OSKAR Little pracuje na princípe prirodzeného odparu, ktorý sa vyskytuje aj v prírode. Takýto spôsob zvlhčovania je veľmi šetrný, pretože vlhkosť v miestnosti stúpa pomerne rýchlo, ale zároveň nehrozí presýteniu vzduchu vodnými parami.

OSKAR Little disponuje antibakteriálne filtračné kazetou vyrobenú z rastlín a textilného vlákna, po ktorej stúpa voda smerom nahor. Ventilátor umiestnený v hornej časti prístroja potom ženie vlhkosť rovnomerne do miestnosti.

Oproti konkurencii v kategórii do 30 m2 je OSKAR Little veľmi výkonný – pri najvyššej zo štyroch rýchlostí ventilátora totiž dokáže do vzduchu dostať až 200 g vody za hodinu. Jeho vysoké pracovné nasadenie však vaše zmysly nespoznajú – pre oči je prirodzene odparené vodná para neviditeľná a maximálny hluk, ktorý OSKAR Little vydáva, je hlasný asi ako ľudský šepot.

Ovládací panel prístroja sa nachádza na hornej strane, takže ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. OSKAR Little je extrémne ekonomický – jeho okamžitý príkon sa pohybuje medzi 6- 18 W. Nízku spotrebu potom ešte podtrhuje možnosť vypnúť podsvietenie ovládacieho panelu, čo sa hodí najmä v spálni počas nočných hodín. Kvalitu filtračných kaziet si OSKAR Little postráži sám a v prípade nutnosti výmeny vás upozorní.

OSKAR Little je plne automatický. Akonáhle mu v jeho 2,5-litrovej nádobe dôjde voda, sám sa vypne. Jej opätovné doplnenie zvládne vďaka výklopným dvierkam aj malé dieťa, stačí na to kanvička alebo pohár s vodou. Samozrejmosťou je možnosť pridania vašej obľúbenej aróma esencie, ktorá zaplní miestnosť vôňou rovnomerne spolu s vlhkosťou.

Kompaktné rozmery

OSKAR je kultový zvlhčovač vzduchu. V celej histórii značky Stadler Form si drží prvé miesto v rebríčku najpredávanejších zvlhčovačov. Vďačí za to aj svojim rozmerom.

Pracovitý a tichý

OSKAR Little je výnimočne tichý spoločník, jeho pracovné tempo je ale vražedné. Do vzduchu dostane za hodinu až 200 g vody.

Množstvo funkcií a vychytávok

Ultratichý chod, automatické vypnutie pri vyčerpaní vody, nočný režim, dva rýchlostné režimy. Funkcií a vymožeností má OSKAR Little naozaj veľa.

Ekologicky šetrný materiál

Stadler Form myslí ekologicky, čo dokazuje inovovaný filter pre zvlhčovače vzduchu rady OSKAR. Nové filtre sú vyrobené výhradne z rastlinných a textilných vlákien a tiež v nich nie je použitý ani kúsok plastu.

Indikácia vody v prístroji

Letmým pohľadom zistíte, či je v prístroji dostatok vody alebo ju treba doplniť.

Jednoduché doplnenie vody

Výklopné dvierka na bočnej strane prístroja slúži pre jednoduché doplnenie vody. Nie je teda potrebné zvlhčovač zložito rozoberať, na doplnenie vám bohato postačí konvička či pohárik.

Osviežte vzduch vôňou

Obľúbená esencia podporí zvlhčený vzduch, zrelaxuje myseľ a dodá do vášho domova nádych pohody a pokoja.

Rôzne farebné prevedenia

Máte radi klasiku (biela, čierna) alebo radšej niečo extra (sezónne farby)? Vyberte si Oskar, ktorý sa vám najviac pozdáva.

Technické údaje

 • výkon zvlhčovania 200 g/h
 • veľkosť miestnosti do 30 m2 / 75 m3
 • 2 úrovne výkonu
 • antibakteriálny filter, nočný režim, rozptyľovanie vôní, tichá prevádzka
 • spotreba energie 6 – 15 W
 • rozmery 246 x 290 x 175 mm (šírka x výška x hĺbka)
 • váha 2,5 kg
 • objem nádoby na vodu 2,5 l
 • úroveň hluku 26 -39 dB(A)

V balení

 • Strieborná ionizačná kocka Ionic Silver Cube, 1x filtračná kazeta

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
 • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
 • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať