Stadler Form Eva Smart Black

Stadler Form Eva Smart Black
Zvlhčovač vzduchu Stadler Form, ultrazvukový, 550 g vody/h, do 80 m2/200 m3, nádoba 6,3 l, Adaptive Humidity, WiFi
Cena vrátane DPH
199,00 €
Dostupnosť
Skladom > 5 ks
Kód
Eva Smart Black
Výrobca

Stadler Form Eva Smart BlackStadler Form Eva Smart BlackStadler Form Eva Smart BlackStadler Form Eva Smart Black


Inovatívny zvlhčovač Eva Smart nás poteší ovládaním cez aplikáciu mobilného telefónu. Monitoruje kvalitu vzduchu v reálnom čase a ovláda všetky funkcie zvlhčovača. Okrem toho ako jediná na svete pri automatickom režime používa adaptívny spôsob zvlhčovania Adaptive HumidityTM, ktorý zabezpečuje, že Eva Smart zvlhčuje veľmi účinne, ale zároveň citlivo a ticho. Výnimočnosť jej pridáva aj diaľkové ovládanie s externým senzorom vlhkosti a ohrev vody. A to všetko zvláda v miestnostiach až do 80 m2.

Excelentný výkon
Využitím ultrazvukovej technológie vyfúkne paru do výšin a pomocou externého snímača zabezpečí presné zvlhčovanie. Výkonný ventilátor a ohrev vody zaisťuje, že para, ktorú Eva vyfukuje, siaha až do výšky 1,4 m. Na rozdiel od väčšiny ostatných zvlhčovačov ju preto môžete umiestniť priamo na zem.

Adaptive Humidity™
Prostredníctvom technológie Adaptive Humidity™ v automatickom režime upravuje úroveň výstupu tak, aby ticho a efektívne dosiahla a zároveň udržiavala požadovanú vlhkosť vzduchu. Eva si sama reguluje výkon na základe rozdielu medzi cieľovou a aktuálnou vlhkosťou vzduchu v miestnosti.

Pohodlná obsluha
Eva je presnejšia vďaka externému vlhkostnému čidlu, ktoré funguje zároveň aj ako diaľkový ovládač. Externé čidlo je ideálne umiestniť v priestore zvlhčovanej miestnosti ďalej od prístroja. Tým sa zabezpečí presné zvlhčenie miestnosti, nie len v blízkosti zvlhčovača ale v celej miestnosti.

Maximálny výkon a výdrž
Vďaka ohromujúcemu výkonu, kedy na najvyššom z piatich úrovní výkonu dostane do vzduchu 550 g vody za hodinu, si Eva poradí aj s miestnosťami o nadpriemerných rozmeroch až 80 m2. Voliteľný predohrev vody nielenže zvyšuje výkon zvlhčovania, ale tiež prispieva k rozptyľovaniu príjemne teplej pary.

Ovládajte Evu cez appku
Pomocou mobilnej aplikácie Smart Life dokážete ovládať všetky funkcie zvlhčovača a monitorovať aktuálnu kvalitu vzduchu v domácnosti kdekoľvek a kedykoľvek. Cez aplikáciu je dostupná aj funkcia rodičovského zámku, ktorá deaktivuje ovládací panel zvlhčovača vzduchu.

Ako Eva funguje?
Ultrazvukom rozvibrovaná membrána vytvára veľmi malé kvapôčky vody, ktoré sa použitím ventilátora následne rozptyľujú do miestnosti, kde sa vyparia. Viditeľná para je studená a neškodná pre deti. Ultrazvukový zvlhčovač dokáže efektívne a rovnomerne zvlhčovať vzduch pri veľmi nízkej spotrebe energie.

Množstvo funkcií
Eva je flexibilná a ponúka na výber možnosť voľby vlhkosti od 30 do 75 %. Nemusí za každých okolností ukazovať, že pracuje, LED indikátory sa dajú stlmiť alebo dokonca úplne vypnúť. Nádoba na vodu má 6,3 litra, vďaka čomu na jedno naplnenie Eva zvládne pracovať až 30 hodín.

Kompaktné rozmery
Eva v sebe spája jedinečný výkon s nadčasovou eleganciou. Vyznačuje sa moderným vzhľadom a kompaktnými rozmermi, vďaka čomu sa hodí takmer do každej domácnosti. Ponúka štíhle telo a výnimočný dizajn, pôsobí ako štýlový doplnok.

Extra výbava
Eva je vybavená odvápňovacou kazetou Anticalc Cartridge na vodu a antibakteriálnou striebornou kockou Water Cube, ktorá zabezpečuje mikrobiálne čistú vodu a poskytuje optimálnu hygienu. Do ovzdušia sa tak dostane len čistá vodná para.

Aromaterapia
Eva umožňuje používať v špeciálnej priehradke aj vaše obľúbené vonné esencie. Okrem zvlhčovania vzduchu tak má aj aromaterapeutické účinky.

Esenciálne oleje
100 % čisté esenciálne oleje od výrobcu Stadler Form alebo Doterra vám spolu s týmto produktom dotvoria vaše priestory, v ktorých sa budete cítiť príjemne. Použiť môžete aj iné bežne dostupné esenciálne oleje bez obsahu alkoholu.

Technické údaje:

VEĽKOSŤ MIESTNOSTI - max 80 m2 / 200 m3
VÝKON - max 550 g/h
ÚROVNE VÝKONU - 5
OBJEM NÁDOBY NA VODU - 6,3 l
APLIKÁCIA - Smart Life App
ROZMERY - 196 x 418 x 196 mm
HMOTNOSŤ - 3,3 kg
HLUČNOSŤ - 26 – 34 dB(A)
MENOVITÉ NAPÄTIE - 220 až 240 V
VÝKON - 10 – 95 W
V BALENÍ - Anticalc Cartridge, Water Cube

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s diaľkovým ovládaním
Technológia Adaptive Humidity™
Automatický režim
Nočný režim
Diaľkové ovládanie
Externý senzor vlhkosti
Ohrev vody
Digitálny displej
Automatické vypnutie
Aromaterapia
Stadler Form Premium Servis

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať