Cecotec FreeGo Wash


Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Elektrický mop Cecotec, umývací valec Wet Jalisco, 50 min., 420/150 ml nádrže
Cena vrátane DPH
159,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
FreeGo Wash
Výrobca

Cecotec FreeGo WashCecotec FreeGo WashCecotec FreeGo WashCecotec FreeGo WashCecotec FreeGo WashCecotec FreeGo WashCecotec FreeGo WashCecotec FreeGo WashCecotec FreeGo Wash


· Elektrický mop mopuje a drhne nečistoty.
· Ultraabsorpčný umývací valec Wet Jalisco je tvorený z miliónov mikrovlákien a rotuje vysokou rýchlosťou. Účinne odstráni zaschnuté nečistoty aj rozliate tekutiny.
· Umývací valec je neustále zvlhčovaný čistou vodou, vďaka čomu jedným ťahom odstráni aj zaschnuté nečistoty.
· Po upratovaní samočistiaca základňa vyčistí umývací valec Wet Jalisco.
· Výdrž batérie až 50 minút s Li-Ion batériou 1 500 mAh.
· Dve oddelené nádrže na čistú a špinavú vodu.
· Čistí všetky typy pevných podláh (drevené podlahy, parkety, laminát, dlažbu, PVC a vinyl).


Mop, odpočívaj v pokoji
Zahoďte svoj starý mop a zabudnite na namáhavé drhnutie, žmýkanie a vláčenie vedra. Elektrický mop FreeGo Wash čistí nenáročným hladkým kĺzaním po podlahe. Ľahké a svižné čistenie si vychutnáte vďaka stále vlhčenému umývaciemu valcu Wet Jalisco, dvom oddeleným nádržiam na čistú a špinavú vodu a samočistiacej základni.


Viac než mop
Bez ohľadu na typ znečistenia, ultraabsorpčný umývací valec Wet Jalisco vyčistí podlahu dôkladne a za kratší čas. Je tvorený z miliónov mikrovlákien a rotuje vysokou rýchlosťou. Vďaka tomu účinne odstráni aj lepkavé nečistoty, zažratú špinu a kuchynskú mastnotu. A tiež rozliate tekutiny.


Poradí si aj so zaschnutou špinou
Elektrický mop FreeGo Wash odstráni aj odolnú špinu. Umývací valec Wet Jalisco je neustále zvlhčovaný čistou vodou, takže zaschnuté nečistoty zotriete jedným ťahom. Spolu so znečistenou vodou nečistoty končia v oddelenej nádrži na špinavú vodu.

Zabudnite na vláčenie vedra
Elektrický mop má dve oddelené nádrže. Nádrž na čistú vodu s objemom až 420 ml a nádrž na špinavú vodu s objemom až 150 ml. Podlahy svojho domova budete čistiť bez toho, aby ste museli opakovane meniť vodu a nosiť vedro tam a späť. Navyše, vďaka senzorom vás informuje, keď je nádrž na špinavú vodu plná.

Pripravený na každú výzvu
Nezáleží na tom, či čistíte len malý fľak na podlahe alebo viacero miestností. S výdržou batérie až 50 minút budete upratovať bez toho, aby ste museli dobíjať batériu.

O nič sa nestarajte
Keď skončíte s upratovaním, položte elektrický mop do samočistiacej základne. Tá jedným stlačením tlačidla vyčistí umývací valec Wet Jalicso. Tým zabraňuje množeniu baktérií a šíreniu zápachu. Elektrický mop bude aj bez vašej údržby vždy pripravený na ďalšie čistenie podláh.

Až 360° slobody
Vďaka nízkej hmotnosti a obratnosti očistí elektrický mop FreeGo Wash okolo nôh stola a stoličiek, dostane sa do kútov a k okrajom a nestratí sa ani v menších miestnostiach. Štíhly tvar zas ušetrí úložný priestor. A pokiaľ potrebujete prestávku, jednoducho ho odstavte v parkovacej polohe, v ktorej sa sám vypne.


POPIS FUNKCIÍ
Popis funkcií elektrického mopu Cecotec FreeGo Wash:
· Elektrický mop: Mopuje a drhne. Čistí aj zaschnuté nečistoty.
· Samočistiaca základňa: Po upratovaní jedným stlačením tlačidla vyčistí umývací valec Wet Jalisco. Tým zabraňuje množeniu baktérií a šíreniu zápachu.
· Čistí všetky typy pevných podláh: Šetrný ku všetkým typom povrchov (drevené podlahy, parkety, laminát, dlažba, PVC a vinyl).

Mopovanie
· Ultraabsorpčný umývací valec Wet Jalisco: Je tvorený z miliónov mikrovlákien a rotuje vysokou rýchlosťou. Vďaka tomu účinne odstráni rozliate tekutiny, lepkavé nečistoty, zažratú špinu a kuchynskú mastnotu.
· Vždy navlhčený umývací valec Wet Jalisco: Umývací valec je neustále zvlhčovaný čistou vodou, takže zaschnuté nečistoty zotriete jedným ťahom. · · Spolu so znečistenou vodou nečistoty končia v oddelenej nádrži na špinavú vodu.
· Dve oddelené nádrže: Nádrž na čistú vodu s objemom až 420 ml a nádrž na špinavú vodu s objemom až 150 ml. Vďaka senzorom vás informuje, keď je nádrž na špinavú vodu plná.

Ostatné vlastnosti
· Batéria: 11,1 V Li-Ion batéria s kapacitou 1 500 mAh poskytuje až 50 minút* nepretržitého mopovania a plné nabitie v samočistiacej základni za 4 hodiny.
*Interný test v Cecotec Lab.
· Parkovacia poloha so systémom Auto Stop: Pokiaľ pri upratovaní potrebujete prestávku, jednoducho ho odstavte v parkovacej polohe kdekoľvek v miestnosti a on sa sám vypne.
· 360° slobody: Vďaka nízkej hmotnosti a obratnosti očistí okolo nôh stola a stoličiek, dostane sa do kútov a k okrajom a nestratí sa ani v menších miestnostiach.
· Nízka hmotnosť 2,2 kg zabezpečuje ľahkú manipuláciu a štíhly tvar zas ušetrí úložný priestor.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Hmotnosť: 2,2 kg
Výdrž batérie: 50 minút
Kapacita a typ batérie: 1 500 mAh (Li-Ion)
Doba nabíjania: 4 hodiny
Spôsob nabíjania: v samočistiacej základni
Šírka umývacieho valca Wet Jalisco: 23 cm
Objem nádrže na čistú vodu: 420 ml
Objem nádrže na špinavú vodu: 150 ml
Hlučnosť: ≤70 dB

OBSAH BALENIA
· Elektrický mop FreeGo Wash
· Samočistiaca základňa
· Napájací adaptér
· Umývací valec Wet Jalisco

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať