Cecotec FreeGo Wash Twice Spray

Elektrický mop Cecotec, dva umývacie valce Wet Jalisco, 35 min., 400/180 ml nádrže
Cena vrátane DPH
229,00 €
Pôvodná cena
269,00 €
Ušetríte
15 % / 40,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
FreeGo Wash Twice Spray
Výrobca

Cecotec FreeGo Wash Twice SprayCecotec FreeGo Wash Twice SprayCecotec FreeGo Wash Twice SprayCecotec FreeGo Wash Twice SprayCecotec FreeGo Wash Twice SprayCecotec FreeGo Wash Twice SprayCecotec FreeGo Wash Twice Spray


· Elektrický mop mopuje a drhne nečistoty.
· Dva ultraabsorpčné umývacie valce Wet Jalisco sú tvorené z miliónov mikrovlákien a rotujú proti sebe vysokou rýchlosťou. Účinne odstránia zaschnuté nečistoty aj rozliate tekutiny.
· Pomocou trysky nastrieka vodu priamo na zaschnuté nečistoty a následne ich zotriete jedným ťahom preč.
· Po upratovaní samočistiaca základňa vyžmýka umývacie valce Wet Jalisco.
· Výdrž batérie až 35 minút s Li-Ion batériou 2 000 mAh.
· Dve oddelené nádrže na čistú a špinavú vodu.
· Čistí všetky typy pevných podláh (drevené podlahy, parkety, laminát, dlažbu, PVC a vinyl).


Mop, odpočívaj v pokoji
Zahoďte svoj starý mop a zabudnite na namáhavé drhnutie, žmýkanie a vláčenie vedra. Elektrický mop FreeGo Wash Twice Spray čistí nenáročným hladkým kĺzaním po podlahe. Ľahké a svižné čistenie si vychutnáte vďaka dvom umývacím valcom Wet Jalisco, rozprašovaniu vody tryskou, oddeleným nádržiam na čistú a špinavú vodu a samočistiacej základni.


Dvakrát silnejší než mop
Bez ohľadu na typ znečistenia, dva ultraabsorpčné umývacie valce Wet Jalisco vyčistia podlahu dôkladne a za kratší čas. Sú tvorené z miliónov mikrovlákien a rotujú proti sebe vysokou rýchlosťou. Vďaka tomu účinne odstránia lepkavé nečistoty, zažratú špinu a kuchynskú mastnotu. A tiež rozliate tekutiny.


Poradí si aj so zaschnutou špinou
Elektrický mop FreeGo Wash Twice Spray odstráni aj odolnú špinu. Priamo na zaschnuté nečistoty nastrieka vodu a následne ich zotriete jedným ťahom preč. Spolu so znečistenou vodou nečistoty končia v oddelenej nádrži na špinavú vodu.

Zabudnite na vláčenie vedra
Elektrický mop má dve oddelené nádrže. Nádrž na čistú vodu s objemom až 400 ml a nádrž na špinavú vodu s objemom až 180 ml. Podlahy svojho domova budete čistiť bez toho, aby ste museli opakovane meniť vodu a nosiť vedro tam a späť.

Pripravený na každú výzvu
Nezáleží na tom, či čistíte len malý fľak na podlahe alebo viacero miestností. S výdržou batérie až 35 minút budete upratovať bez toho, aby ste museli dobíjať batériu.

O nič sa nestarajte
Keď skončíte s upratovaním, položte elektrický mop do samočistiacej základne. Tá jedným stlačením tlačidla vyžmýka umývacie valce Wet Jalicso. Tým zabraňuje množeniu baktérií a šíreniu zápachu. Elektrický mop bude aj bez vašej údržby vždy pripravený na ďalšie čistenie podláh.

Až 360° slobody
Vďaka nízkej hmotnosti a obratnosti očistí elektrický mop FreeGo Wash Twice Spray okolo nôh stola a stoličiek, dostane sa do kútov a k okrajom a nestratí sa ani v menších miestnostiach. Štíhly tvar zas ušetrí úložný priestor. A pokiaľ potrebujete prestávku, jednoducho ho odstavte v parkovacej polohe kdekoľvek v miestnosti.


POPIS FUNKCIÍ
Popis funkcií elektrického mopu Cecotec FreeGo Wash Twice Spray:
· Elektrický mop: Mopuje a drhne. Čistí aj zaschnuté nečistoty.
· Samočistiaca základňa: Po upratovaní jedným stlačením tlačidla vyžmýka umývacie valce Wet Jalisco. Tým zabraňuje množeniu baktérií a šíreniu zápachu.
· Čistí všetky typy pevných podláh: Šetrný ku všetkým typom povrchov (drevené podlahy, parkety, laminát, dlažba, PVC a vinyl).

Mopovanie
· Dva ultraabsorpčné umývacie valce Wet Jalisco: Sú tvorené z miliónov mikrovlákien a rotujú proti sebe vysokou rýchlosťou. Vďaka tomu účinne odstránia rozliate tekutiny, lepkavé nečistoty, zažratú špinu a kuchynskú mastnotu.
· Rozprašovanie vody: Pomocou trysky nastrieka vodu priamo na zaschnuté nečistoty a následne ich zotriete jedným ťahom preč. Špina a znečistená voda končia v oddelenej nádrži na špinavú vodu.
· Dve oddelené nádrže: Nádrž na čistú vodu s objemom až 400 ml a nádrž na špinavú vodu s objemom až 180 ml.

Ostatné vlastnosti
· Batéria: 14,8 V Li-Ion batéria s kapacitou 2 000 mAh poskytuje až 35 minút* nepretržitého mopovania a plné nabitie za 4 hodiny.
*Interný test v Cecotec Lab.
· Parkovacia poloha: Pokiaľ pri upratovaní potrebujete prestávku, jednoducho ho odstavte v parkovacej polohe kdekoľvek v miestnosti.
· 360° slobody: Vďaka nízkej hmotnosti a obratnosti očistí okolo nôh stola a stoličiek, dostane sa do kútov a k okrajom a nestratí sa ani v menších miestnostiach.
· Nízka hmotnosť 3,5 kg zabezpečuje ľahkú manipuláciu a štíhly tvar zas ušetrí úložný priestor.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Hmotnosť: 3,5 kg
Výdrž batérie: 35 minút
Kapacita a typ batérie: 2 000 mAh (Li-Ion)
Doba nabíjania: 4 hodiny
Spôsob nabíjania: napájacím adaptérom
Šírka umývacieho valca Wet Jalisco: 26 cm
Objem nádrže na čistú vodu: 400 ml
Objem nádrže na špinavú vodu: 180 ml
Hlučnosť: ≤75 dB

OBSAH BALENIA
· Elektrický mop FreeGo Wash Twice Spray
· Samočistiaca základňa
· Napájací adaptér
· Umývací valec Wet Jalisco

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať