Cecotec FreeGo Wash&Vacuum Spray


Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Elektrický mop Cecotec, umývací valec Wet Jalisco, vysávanie 12 kPa, 25 min., 700/750 ml nádrže
Cena vrátane DPH
399,00 €
Pôvodná cena
499,00 €
Ušetríte
20 % / 100,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
FreeGo Wash&Vacuum Spray
Výrobca

Cecotec FreeGo Wash&Vacuum SprayCecotec FreeGo Wash&Vacuum SprayCecotec FreeGo Wash&Vacuum SprayCecotec FreeGo Wash&Vacuum SprayCecotec FreeGo Wash&Vacuum SprayCecotec FreeGo Wash&Vacuum SprayCecotec FreeGo Wash&Vacuum SprayCecotec FreeGo Wash&Vacuum SprayCecotec FreeGo Wash&Vacuum Spray


· Elektrický mop 2v1 mopuje, drhne a vysáva všetky typy tekutých a pevných nečistôt.
· Ultraabsorpčný umývací valec Wet Jalisco je tvorený z miliónov mikrovlákien a rotuje vysokou rýchlosťou. Účinne odstráni pevné aj tekuté látky a zaschnuté nečistoty.
· Pomocou trysky nastrieka vodu priamo na zaschnuté nečistoty a následne ich zotriete jedným ťahom preč.
· Vďaka vysávaniu s výkonom až 250 W a sacím tlakom 12 kPa účinne odstráni všetky druhy nečistôt, chlpy a vlasy.
· Po upratovaní samočistiaca základňa vyčistí umývací valec Wet Jalisco.
· Výdrž batérie až 25 minút s Li-Ion batériou 2 500 mAh.
· Dve oddelené nádrže na čistú a špinavú vodu.
· Digitálny displej zobrazuje aktuálnu kapacitu batérie, režim čistenia a iné upozornenia.
· Čistí všetky typy pevných podláh (drevené podlahy, parkety, laminát, dlažbu, PVC a vinyl).


Mop, odpočívaj v pokoji
Zahoďte svoj starý mop a zabudnite na namáhavé drhnutie, žmýkanie a vláčenie vedra. Elektrický mop FreeGo Wash&Vacuum Spray čistí nenáročným hladkým kĺzaním po podlahe. Ľahké a svižné čistenie si vychutnáte vďaka umývaciemu valcu Wet Jalisco, rozprašovaniu vody tryskou, dvom oddeleným nádržiam na čistú a špinavú vodu a samočistiacej základni.


Mopuje a vysáva súčasne
S elektrickým mopom 2v1 ušetríte polovicu času. Vďaka umývaciemu valcu Wet Jalisco môžete podlahu mopovať alebo zotrieť rozliate tekutiny. Výkonné sanie zas odstráni všetky pevné nečistoty a prach. Či len mopujete alebo aj vysávate, vaše podlahy budú až po okraj žiarivo čisté po jedinom prechode.


Intenzívne čistenie bez námahy
Elektrický mop FreeGo Wash&Vacuum Spray môžete použiť aj v režime samostatného vysávania bez toho, aby ste sa zapotili. Ultraľahký digitálny bezuhlíkový motor s výkonom až 250 W a sacím tlakom 12 kPa* účinne odstráni všetky druhy nečistôt a špiny. Jeho sací výkon môžete regulovať pomocou dvoch režimov Eco a Turbo.
*Interný test v Cecotec Lab.

Viac než mop
Bez ohľadu na typ znečistenia, ultraabsorpčný umývací valec Wet Jalisco vyčistí podlahu dôkladne a za kratší čas. Je tvorený z miliónov mikrovlákien a rotuje vysokou rýchlosťou. Vďaka tomu účinne odstráni pevné aj tekuté látky, lepkavé nečistoty, zažratú špinu a kuchynskú mastnotu.

Poradí si aj so zaschnutou špinou
Elektrický mop FreeGo Wash&Vacuum Spray odstráni aj odolnú špinu. Priamo na zaschnuté nečistoty nastrieka vodu a následne ich zotriete jedným ťahom preč. Spolu so znečistenou vodou nečistoty končia v oddelenej nádrži na špinavú vodu.

Zabudnite na vláčenie vedra
Elektrický mop má dve oddelené nádrže. Nádrž na čistú vodu s objemom až 700 ml a nádrž na špinavú vodu s objemom až 750 ml. Podlahy svojho domova budete čistiť bez toho, aby ste museli opakovane meniť vodu a nosiť vedro tam a späť. Navyše, vďaka senzorom vás informuje, keď je niektorá z nádrží prázdna či plná.

Pripravený na každú výzvu
Nezáleží na tom, či čistíte len malý fľak na podlahe alebo viacero miestností. S výdržou batérie až 25 minút budete upratovať bez toho, aby ste museli dobíjať batériu. Digitálny displej poskytuje prehľad o aktuálnej kapacite batérie, zvolenom režime čistenia a iných upozorneniach.

O nič sa nestarajte
Keď skončíte s upratovaním, položte elektrický mop do samočistiacej základne. Tá jedným stlačením tlačidla vyčistí umývací valec Wet Jalicso. Tým zabraňuje množeniu baktérií a šíreniu zápachu. Elektrický mop bude aj bez vašej údržby vždy pripravený na ďalšie čistenie podláh.

Až 360° slobody
Vďaka nízkej hmotnosti a obratnosti očistí elektrický mop FreeGo Wash&Vacuum Spray okolo nôh stola a stoličiek, dostane sa do kútov a k okrajom a nestratí sa ani v menších miestnostiach. Štíhly tvar zas ušetrí úložný priestor. A pokiaľ potrebujete prestávku, jednoducho ho odstavte v parkovacej polohe, v ktorej sa sám vypne.


POPIS FUNKCIÍ
Popis funkcií elektrického mopu Cecotec FreeGo Wash&Vacuum Spray:
· Elektrický mop 2v1: Mopuje, drhne a vysáva. Čistí všetky druhy tekutých a pevných nečistôt.
· Samočistiaca základňa: Po upratovaní jedným stlačením tlačidla vyčistí umývací valec Wet Jalisco. Tým zabraňuje množeniu baktérií a šíreniu zápachu.
· Čistí všetky typy pevných podláh: Šetrný ku všetkým typom povrchov (drevené podlahy, parkety, laminát, dlažba, PVC a vinyl).

Mopovanie
· Ultraabsorpčný umývací valec Wet Jalisco: Je tvorený z miliónov mikrovlákien a rotuje vysokou rýchlosťou. Vďaka tomu účinne odstráni pevné aj tekuté látky, lepkavé nečistoty, zažratú špinu a kuchynskú mastnotu.
· Rozprašovanie vody: Pomocou trysky nastrieka vodu priamo na zaschnuté nečistoty a následne ich zotriete jedným ťahom preč. Špina a znečistená voda končia v oddelenej nádrži na špinavú vodu.
· Dve oddelené nádrže: Nádrž na čistú vodu s objemom až 700 ml a nádrž na špinavú vodu s objemom až 750 ml. Vďaka senzorom vás informuje, keď je niektorá z nádrží prázdna či plná.

Vysávanie
· Vysoký výkon až 250 W: Mopujte a vysávajte zároveň. Vďaka saciemu tlaku až 12 kPa* účinne odstráni všetky druhy pevných nečistôt, špinu, chlpy a vlasy.
*Interný test v Cecotec Lab.
· Digitálny bezuhlíkový motor: Ultraľahký digitálny bezuhlíkový motor zabezpečí vyšší výkon, nižšiu hlučnosť a extra dlhú životnosť.
· 2 režimy vysávania: Vďaka režimom Eco a Turbo sa prispôsobí každej situácii.

Ostatné vlastnosti
· Batéria: 29,6 V Li-Ion batéria s kapacitou 2 500 mAh poskytuje až 25 minút* nepretržitého mopovania a plné nabitie v samočistiacej základni za 4 hodiny.
*Interný test v Cecotec Lab.
· Digitálny displej: Zobrazuje aktuálnu kapacitu batérie, zvolený režim čistenia a iné upozornenia.
· Parkovacia poloha so systémom Auto Stop: Pokiaľ pri upratovaní potrebujete prestávku, jednoducho ho odstavte v parkovacej polohe kdekoľvek v miestnosti a on sa sám vypne.
· 360° slobody: Vďaka nízkej hmotnosti a obratnosti očistí okolo nôh stola a stoličiek, dostane sa do kútov a k okrajom a nestratí sa ani v menších miestnostiach.
· Nízka hmotnosť 4,9 kg zabezpečuje ľahkú manipuláciu a štíhly tvar zas ušetrí úložný priestor.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Hmotnosť: 4,9 kg
Výdrž batérie: 25 minút
Kapacita a typ batérie: 2 500 mAh (Li-Ion)
Doba nabíjania: 4 hodiny
Spôsob nabíjania: v samočistiacej základni
Šírka umývacieho valca Wet Jalisco: 26 cm
Objem nádrže na čistú vodu: 700 ml
Objem nádrže na špinavú vodu: 750 ml
Hlučnosť: ≤84 dB

OBSAH BALENIA
· Elektrický mop FreeGo Wash&Vacuum Spray
· Samočistiaca základňa
· Napájací adaptér
· Umývací valec Wet Jalisco
· Čistiaca kefka

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať