Stadler Form Roger Dual Filter H14

Stadler Form Roger Dual Filter H14
Filter Stadler Form Dual Filter H14, pre čističky vzduchu Roger a Roger Big, duálny filter HEPA H14 a uhlíkový
Cena vrátane DPH
89,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Roger Dual Filter H14
Výrobca

Stadler Form Roger Dual Filter H14Stadler Form Roger Dual Filter H14Stadler Form Roger Dual Filter H14Stadler Form Roger Dual Filter H14Stadler Form Roger Dual Filter H14


Čistý vzduch bez vírusov a baktérií

Precízny duálny filter s HEPA H14 pre čističku vzduchu Roger alebo Roger Big zachytí najmenšie vírusy, alergény, či znečisťujúce látky, vrátane koronavírusu.

Patentovaný Dual FilterTM s HEPA H14

Dual Filter™ je srdcom čističky Roger a Roger Big*. Je to jeden filter, ktorý je kombináciou HEPA H14 filtra a aktívneho uhlíkového filtra. Zachytí až 99,995 % ultrajemných častíc väčších ako 0,1 mikrometra.

Precízny aj proti koronavírusu

Je obzvlášť vhodný na filtrovanie najmenších vírusov, vrátane koronavírusu a vďaka svojej vyššej hustote dokáže vyčistiť vzduch rýchlejšie a efektívnejšie.

HEPA H14 časť filtra

Časť filtra HEPA H14 zachytí mimoriadne jemné častice ako sú nebezpečné vírusy, baktérie, znečisťujúce látky, jemný prach a peľ.

Uhlíková časť filtra

Uhlíková časť filtra odstráni nepríjemné pachy (výpary z varenia, cigaretový dym), škodlivé plyny (výfukové plyny áut) a prchavé látky (výpary z chemických čistiacich prostriedkov používaných v domácnosti).

Čistič vzduchu si pamätá za vás

Vďaka inteligentnému časovaču filtra HEPA RESET vás Roger upozorní, kedy je potrebné Dual Filter™ vymeniť. O čistotu vzduchu v byte, dome či kancelárii je tak postarané na 100 %. Odporúčaná životnosť filtra je 8 - 12 mesiacov, a to v závislosti od stupňa znečistenia.

* Dual FilterTM je vhodný pre všetky modely Roger a Roger Big.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať