Stadler Form Nina

Stadler Form Nina
Vonný difuzér Stadler Form, vonná guľa White Amber, výdrž batérie 50 h, 2 úrovne výkonu, podsvietenie
Cena vrátane DPH
69,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Nina
Výrobca

Stadler Form NinaStadler Form NinaStadler Form NinaStadler Form NinaStadler Form Nina


Elegantný vonný difuzér Nina s podsvietením využíva namiesto vody a éterických olejov na distribúciu arómy vonné gule Fragrance Globe. Vďaka magickej vonnej guli a zabudovanej batérii s výdržou až 50 hodín si arómu z difuzéra Nina vychutnáte kdekoľvek a kedykoľvek. Navyše vytvára jemnú svetelnú žiaru, ktorá prináša do vašej obývačky či spálne magickú hru svetla a vône.

Prečo difuzér Nina tak intenzívne vonia?
Unikátny systém Fragrance Globe používa na distribúciu arómy magické vonné gule. Do difuzéra vložte vonnú guľu, o šírenie arómy sa postará zabudovaný ventilátor. Vonný difuzér Nina si jednoducho preneste zo spálne do obývačky bez rizika vyliatia vody či esenciálneho oleja.

Excelentých 50 hodín bez nabíjania
Vonný difuzér Nina so zabudovanou batériou je elegantný a minimalistický doplnok do domu či bytu. Bez trčiacich káblov ho postavíte na stôl či poličku a jeho intenzívnu vôňu si užijete nekonečných 50 hodín. Po krátkom nabití batérie je difuzér znovu pripravený potešiť vaše zmysly.

Dômyselná hra svetla a vône
Vonný difuzér Nina vytvára jemnú svetelnú žiaru, ktorá podsvieťuje vonnú guľu Fragrance Globe umiestnenú vo vnútri. Očarujúce svetlo môžete stlmiť alebo úplne vypnúť. Kombinácia príjemnej vône a magického svetla dotvorí atmosféru rušného dňa i romantického večera.

Užívajte si vôňu kdekoľvek a kedykoľvek
Vďaka USB koncovke difuzér jednoducho pripojíte k počítaču alebo power banke. Pribalený adaptér vám ho zas umožní zapojiť do elektrickej siete. O prevádzke vonného difuzéra vás informuje nenápadná LED dióda.

Magické vonné gule Fragrance Globe
Jedinečné vonné gule Fragrance Globe tvoria desiatky malých perličiek. Prúdiaci vzduch, ktorý prechádza okolo nich spôsobuje uvoľňovanie intenzívnej arómy, a to minimálne po dobu 4 týždňov. Po tomto čase odporúčame vonnú guľu vymeniť. Súčasťou každého balenia je Globe White Amber.

Vy rozhodnite o intenzite vône
Vďaka dvom nastaveniam vonného difuzéra Nina si môžete vybrať jemnú alebo intenzívnu vôňu. Bonusom je bezúdržbová prevádzka, rýchle čistenie elegantného krytu a veľmi jednoduchá výmena vonnej gule.

Difuzéry i vonné gule z rodiny Fragrance
Chcete spoznať okrem Niny aj ďalšie vonné difuzéry? Prezrite si štíhlu Tinu alebo malú Linu ideálnu na prevoňanie vašej toalety. Na výber máte tiež 6 rozličných vonných gulí Fragrance Globe s príjemnou arómou. Vyberiete si vôňu orchidey alebo vanilky?

Technické parametre:

Vonný difuzér
Vstavaná batéria
USB napájanie
Podsvietenie
Nočný režim
Stadler Form Premium Servis

VÝDRŽ BATÉRIE 50 hodín
ÚROVNE VÝKONU 2
ROZMERY 100 x 160 x 100 mm
HMOTNOSŤ 0,36 kg
HLUČNOSŤ < 26 dB (A)
MENOVITÉ NAPÄTIE DC 5V/2A
VÝKON 3,5 W
V BALENÍ Globe White Amber

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať