Bose Sub1

Bose Sub1

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Subwoofer BOSE, basový modul k systému L1 Pro32, čierna
Cena vrátane DPH
999,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Sub1
Výrobca

Bose Sub1Bose Sub1Bose Sub1Bose Sub1


SUBMATCH KONEKTIVITA

Rozhranie SubMatch poskytuje jednoduchú a rýchlu formu prepojenia basových modulov navzájom alebo pripojenia k systému L1 PRO32. Prenos napájania aj audio signálu je zabezpečený prostredníctvom jedného kábla. K jednému systému L1 PRO 32 je možné pripojiť prostredníctvom tohto rozhrania až 2 basové moduly.

VÝKONNÉ BASY BEZ ZBYTOČNÉHO OBJEMU

Basové moduly Sub1 a Sub2 ponúkajú unikátne riešenie v oblasti basových reproduktorov. Patentovaný RaceTrack driver ponúka bezprecedentný výkon, optimalizované ťažisko a šetrí množstvo miesta. To sú vlastnosti, vďaka ktorým je skvele prispôsobený na prenášanie či prevážanie v aute.

STACKOVANIE BASOV A KARDIOIDNÁ KONFIGURÁCIA

Pri stackovaní modulov je možné nielen posilniť bas ale aj využiť kardioidný mód, ktorý potláča vyžarovanie dozadu na pódium a poskytuje tak hudobníkom lepšie podmienky na ich výkon. Tento mód znižuje riziko spätnej väzby v oblasti basových frekvencií a cieli energiu tam kde je naozaj potrebná – na publikum. Takýmto spôsobom je možné za basovými modulmi dosiahnuť útlm až 10 dB oproti intenzite pred basovým stackom. Nie je potrebný žiadny ďalší kábel ani procesor. Stačí moduly prepojiť pomocou SubMatch kábla a zvoliť správny preset.

FLEXIBILNÝ BASOVÝ MODUL KU AKÉMUKOĽVEK SYSTÉMU

Vďaka 2 vstavaným linkovým vstupom, je možné zosumovať basovú časť spektra a stereo signál ďalej poslať do 2 linkových výstupov. Do týchto výstupov je možné poslať pôvodný signál alebo signál upravený hornopriepustným filtrom. Ďalšou možnosťou je prepínanie medzi dvoma nastaveniami vstupného ekvalizéru, konkrétne nastavením určeným špeciálne pre L1 systém alebo všestranným nastavením pre použitie s inými systémami.

POUŽITIE S HORIZONTÁLNEJ AJ VERTIKÁLNEJ POLOHE

Vďaka integrovanému hniezdu pre upevnenie distančnej tyče je možné systém jednoducho použiť so systémom Bose S1 Pro, alebo akýmkoľvek iným portable reproduktorom. Ku dokonalosti prispieva aj taký detail, akým je otočné logo.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať