Bose L1 Pro8

Bose L1 Pro8

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Hudobný systém BOSE, stĺpový linearray reproduktor
Cena vrátane DPH
1 499,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
L1 Pro8
Výrobca

Bose L1 Pro8Bose L1 Pro8


NAJPRENOSNEJŠÍ L1 PRO SYSTÉM

Bose L1 Pro8 je pripravený na použitie, kedykoľvek ho potrebujete. Osem výkonných meničov, umiestnených v konfigurácii C-shape, ktoré pracujú na princípe systému line-array, zabezpečuje konzistentné 180-stupňové horizontálne zvukové vyžarovanie. Ideálne riešenie pre spevákov, muzikantov, DJ-ov či malé podniky

VÝKONNÉ BASY BEZ ZBYTOČNÉHO OBJEMU

L1 Pro systémy ponúkajú unikátne riešenie v oblasti basových reproduktorov. Patentovaný RaceTrack driver ponúka bezprecedentný výkon, ktorý sa vyrovná konvenčným 12“ reproduktorom, optimalizované ťažisko a šetrí množstvo miesta. To sú vlastnosti, vďaka ktorým je skvele prispôsobený na prenášanie či prevážanie v aute, no hlavne je ideálnym zvukovým partnerom na vašich podujatiach.

INTEGROVANÝ MIXÁŽNY PULT ... AJ VO VAŠOM TELEFÓNE

Každý model zo série L1 Pro ponúka integrovaný mixážny pult na pripojenie rôznych zdrojov zvuku. Máte k dispozícii kombinované XLR/6,3mm vstupy s možnosťou fantómového napájania, 6,3mm/3,5mm auxový vstup či podporu Bluetooth® streamingu. Ovládanie hlasitosti, ekvalizéru a reverbu je možné prostredníctvom podsvietených ovládacích prvkov spolu s ToneMatch nastaveniami a EQ presetmi. Počet vstupov viete rozšíriť vďaka mixážnym pultom série ToneMatch a ich jednoduchým pripojením cez jeden Ethernet kábel prostredníctvom rozhrania ToneMatch.

INTUITÍVNA A OKAMŽITÁ BEZDRÔTOVÁ KONTROLA

Je ťažké vyladiť zvuk, ak nepočujete to, čo počuje publikum. Vďaka aplikácii L1 Mix sa môžete voľne pohybovať a okamžite skontrolovať správne nastavenia korekcií, či pridať ideálny pomer reverbu. Toto všetko funguje real-time a zmenu nastavení môžete okamžite pozorovať na LED prstencoch. Aplikácia tiež ponúka prístup k nastaveniam knižnice ToneMatch, či možnosť vytvárať vlastné EQ presety.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať