Bose L1 Pro32

Bose L1 Pro32

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Hudobný systém BOSE, stĺpový linearray reproduktor
Cena vrátane DPH
2 199,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
L1 Pro32
Výrobca

Bose L1 Pro32Bose L1 Pro32


UNIFORMNÉ POKRYTIE

Bose L1 PRO32 poskytuje uniformné pokrytie s vyžarovaním straight-shape, ktoré zabezpečuje 32 výkonných 2“ meničov. Táto konfigurácia poskytuje najpresnejšie cielenie energie a najnižší pokles akustického tlaku s narastaním vzdialenosti zo všetkých L1 PRO systémov. Systém je navrhnutý pre stredné až väčšie priestory - či už idete hrať na svadbu, do klubu alebo hotelu, L1 PRO 32 bude vašim ideálnym a nekompromisným partnerom.

VÝKONNÉ BASY BEZ ZBYTOČNÉHO OBJEMU

L1 PRO systémy ponúkajú unikátne riešenie v oblasti basových reproduktorov. Patentovaný RaceTrack driver ponúka bezprecedentný výkon, optimalizované ťažisko a šetrí množstvo miesta. To sú vlastnosti, vďaka ktorým je skvele prispôsobený na prenášanie či prevážanie v aute. Ďalšou nespornou výhodou je, že vďaka rozhraniu SubMatch pomocou jedného kábla pripojíte k basovému modulu audio signál aj napájanie priamo z L1 PRO 32.

STACKOVANIE BASOV A KARDIOIDNÁ KONFIGURÁCIA

Basové moduly je možné stackovať na seba a používať v kardioidnom móde, ktorý potláča vyžarovanie nežiadúcich basových frekvencií dozadu a poskytuje tak muzikantom ideálne podmienky na hranie.

INTEGROVANÝ MIXÁŽNY PULT ... AJ VO VAŠOM TELEFÓNE

Každý model zo série L1 PRO ponúka integrovaný mixážny pult na pripojenie rôznych zdrojov zvuku. Máte k dispozícii kombinované XLR/6,3mm vstupy s možnosťou fantómového napájania, 6,3mm/3,5mm auxový vstup či podporu Bluetooth® streamingu. Ovládanie hlasitosti, ekvalizéru a reverbu je možné prostredníctvom podsvietených ovládacích prvkov spolu s ToneMatch nastaveniami a EQ presetmi. Počet vstupov viete rozšíriť vďaka mixážnym pultom série ToneMatch a ich jednoduchým pripojením cez jeden Ethernet kábel prostredníctvom rozhrania ToneMatch.

INTUITÍVNA A OKAMŽITÁ BEZDRÔTOVÁ KONTROLA

Je ťažké vyladiť zvuk, ak nepočujete to, čo počuje publikum. Vďaka aplikácii L1 Mix sa môžete voľne pohybovať a okamžite skontrolovať správne nastavenia korekcií, či pridať ideálny pomer reverbu. Toto všetko funguje real-time a zmenu nastavení môžete okamžite pozorovať na LED prstencoch. Aplikácia tiež ponúka prístup k nastaveniam knižnice ToneMatch, či možnosť vytvárať vlastné EQ presety.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať