Bose L1 Pro16

Bose L1 Pro16

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Hudobný systém BOSE, stĺpový linearray reproduktor
Cena vrátane DPH
2 099,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
L1 Pro16
Výrobca

Bose L1 Pro16Bose L1 Pro16Bose L1 Pro16Bose L1 Pro16


ROVNOVÁHA VÝKONU A PORTABILITY

Bose L1 Pro16 ponúka všestranné pokrytie, ktoré zabezpečuje 16 výkonných 2“ meničov umiestnených v konfigurácii J-shape. Táto konfigurácia zabezpečuje presnú kontrolu vertikálneho vyžarovania vo vrchnej časti a širokú disperziu v spodnej časti, či už ide o rovnú podlahu alebo stúpajúce hľadisko.

VÝKONNÉ BASY BEZ ZBYTOČNÉHO OBJEMU

L1 PRO systémy ponúkajú unikátne riešenie v oblasti basových reproduktorov. Patentovaný RaceTrack driver ponúka bezprecedentný výkon, ktorý sa vyrovná konvenčným 15“ reproduktorom, optimalizované ťažisko a šetrí množstvo miesta. To sú vlastnosti, vďaka ktorým je skvele prispôsobený na prenášanie či prevážanie v aute, no hlavne je ideálnym zvukovým partnerom na vašich podujatiach.

INTEGROVANÝ MIXÁŽNY PULT ... AJ VO VAŠOM TELEFÓNE

Každý model zo série L1 PRO ponúka integrovaný mixážny pult na pripojenie rôznych zdrojov zvuku. Máte k dispozíciI kombinované XLR/6,3mm vstupy s možnosťou fantómového napájania, 6,3mm/3,5mm auxový vstup či podporu Bluetooth® streamingu. Ovládanie hlasitosti, ekvalizéru a reverbu je možné prostredníctvom podsvietených ovládacích prvkov spolu s ToneMatch nastaveniami a EQ presetmi. Počet vstupov viete rozšíriť vďaka mixážnym pultom série ToneMatch a ich jednoduchým pripojením cez jeden Ethernet kábel prostredníctvom rozhrania ToneMatch.

INTUITÍVNA A OKAMŽITÁ BEZDRÔTOVÁ KONTROLA

Je ťažké vyladiť zvuk, ak nepočujete to, čo počuje publikum. Vďaka aplikácii L1 Mix sa môžete voľne pohybovať a okamžite skontrolovať správne nastavenia korekcií, či pridať ideálny pomer reverbu. Toto všetko funguje real-time a zmenu nastavení môžete okamžite pozorovať na LED prstencoch. Aplikácia tiež ponúka prístup k nastaveniam knižnice ToneMatch, či možnosť vytvárať vlastné EQ presety.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať