Bose Frames Tempo

Bose Frames Tempo

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Slnečné okuliare so zabudovanými reproduktormi BOSE, Bluetooth, integrovaný mikrofón
Cena vrátane DPH
279,60 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Frames Tempo
Výrobca

Bose Frames TempoBose Frames TempoBose Frames TempoBose Frames Tempo


Frames Tempo sú navrhnuté tak, aby sa zmestili pod väčšinu ochranných prilieb. Sú odolné proti potu, poveternostným vplyvom, poškriabaniu a rozbitiu. Majú výdrž batérie až 8 hodín a dobiť ich môžete vďaka priloženému nabíjaciemu káblu typu USB-C.

VYTVORENÉ PRE ZVUK

Vychutnajte si vysokokvalitný zvuk - bez slúchadiel. To je kúzlo okuliarov Bose Frames Tempo. Vysoko výkonné športové slnečné okuliare s revolučným dizajnom Bose Open Ear Audio, ktoré vám umožnia počúvať hudbu a zároveň vnímať vaše okolie. S dizajnom odolným proti potu a poveternostným vplyvom, ľahkým, aerodynamickým rámom a mäkkými silikónovými vankúšikmi na nos sú okuliare Tempo navrhnuté pre pohodlie a výkon.

POHODLNÉ A BEZPEČNÉ.

Neboli by to kvalitné slnečné okuliare, keby nezostali pokope. Preto sme precízne navrhli rámy Bose Frames Tempo, aby ste mali pocit, že sú vašou súčasťou, od mäkkých silikónových vankúšikov na nos, cez ohybné úchyty spánkov až po prispôsobené pružinové pánty, ktoré držia tak tesne, ako je to len možné. Pretože po 15 kilometroch by ste mali cítiť iba únavu, nie slnečné okuliare.

KRV, POT AJ DÁŽĎ.

Na ceste za vaším cieľom čelíte rôznym prekážkam. Vaše slnečné okuliare tiež. Preto boli tieto športové slnečné okuliare navrhnuté tak, aby boli potu a vode odolné vďaka certifikátu IPX4, tak aby prežili všetky nástrahy. Polykarbónové polarizačné šošovky sú odolné proti poškriabaniu a rozbitiu. Rám vyrobený z termoplastu TR-90 je odolný a pevný. Špeciálne navrhnutá akustická sieťovina vo výduchoch reproduktorov pomáha chrániť pred vodou a nečistotami.

NIČ V UŠIACH ALEBO NA UŠIACH

To je rozdiel. Je to revolučný zážitok z Open Ear Audio technológie, ktorý vás zbaví slúchadiel, takže môžete stále vnímať svoje o okolie - premávku, chodcov, všetko, na čo pri cvičení vonku narazíte. Vďaka špeciálne navrhnutým reproduktorom Bose, hrajú Bose Frames Tempo hlasnejšie a hlbšie ako všetky ostatné zvukové slnečné okuliare, aby ste pri jazde na bicykli rýchlosťou 25 kilometrov za hodinu cítili hudbu aj pri prudkom vetre.

VYMEŇTE ŠOŠOVKY. ZA PÁR SEKÚND.

Vďaka vymeniteľným športovým šošovkám sú okuliare Bose Frames Tempo pripravené na akýkoľvek šport. Vymeňte šošovky za pár sekúnd tak, aby zodpovedali aktuálnemu terénu a svetelným podmienkam. Okuliarové sklá sú polykarbónové s priepustnosťou viditeľného svetla 12%. K dispozícii sú tiež voliteľné sklá: Road Orange má 20% VLT (visible light transmission) sklá, ktorý redukujú oslnenie od reflexných povrchov, ako je voda a sneh; Trail Blue má 28% VLT, ide o sklá, ktoré zvyšujú kontrast a rozlíšenie za jasných slnečných podmienok; Twilight Yellow má 77% VLT, sklá určené na použitie za súmraku.

APLIKÁCIA BOSE MUSIC

Aplikácia Bose Music vám poskytuje prístup ku všetkému, čo vaše slnečné okuliare Bose ponúkajú. Získajte tipy, prispôsobte si nastavenia, odomknite nové funkcie hneď po ich vydaní a ihneď začnite s nastavením so sprievodcom, ktorý vám pomôže vybrať si správne vankúšiky na nos, aby vám čo najlepšie sedeli..

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať