Stadler Form Simon

Ventilátor Stadler Form, stojanový s 3D osciláciou, 997 m3/h, Natural Breeze, 10 rýchlosti, časovač, DO
Cena vrátane DPH
239,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Simon
Výrobca

Stadler Form SimonStadler Form SimonStadler Form SimonStadler Form SimonStadler Form SimonStadler Form SimonStadler Form SimonStadler Form SimonStadler Form Simon


Stĺpový ventilátor Simon je tichá smršť. Vďaka unikátnej 3D oscilácii dokáže ochladiť vzduch do vzdialenosti až 10 metrov, a to pri veľmi nízkej hlučnosti. Ponúka tiež 10 úrovní rýchlosti prúdenia vzduchu a režim Natural Breeze. Všetky funkcie ventilátora Simon ovládate pohodlne z gauča vďaka diaľkovému ovládaču. Oceníte aj jeho minimalistický dizajn a jednoduchú údržbu.

Unikátne 3D prúdenie vzduchu
Stojanový ventilátor Simon zabezpečuje vďaka inovatívnemu systému 3D oscilácie prúdenie vzduchu v horizontálnom i vertikálnom smere. Pri svojom minimalistickom vzhľade dokáže rozprúdiť vzduch do vzdialenosti až neuveriteľných 10 metrov.

Ventilátor Simon je ako tichá smršť
Simon ponúka až 10 úrovní rýchlosti prúdenia vzduchu. Od skutočne tichého, mierneho vánku až po veľmi silný nárazový vietor. Po zapnutí diaľkovým ovládačom si ventilátor Simon bude pamätať posledné zvolené nastavenie výkonu a oscilácie. Simon môžete jednoducho vypnúť aj nožným vypínačom.

Technológie inšpirované prírodou
Švajčiarski dizajnéri Bernhard a Burkard vybavili dizajnový ventilátor Simon aj unikátnym režimom Natural Breeze. V tomto režime 3D ventilátor Simon strieda silné a mierne prúdenie vzduchu a simuluje tak prúdenie vetra ako ho poznáme z prírody.

Viete, kde až dofúkne ventilátor Simon?
Stojanový ventilátor Simon vám umožní nastaviť vertikálne prúdenie vzduchu v rozsahu od - 5° až do 85°. Pri horizontálnom prúdení si zvolíte rozpätie 60°, 90° alebo 180°. Vďaka silnému výkonu a širokému rozsahu rozprúdi vzduch až do vzdialenosti 10 metrov.

Ovládajte ventilátor Simon z gauča
Simon môžete jednoducho ovládať pomocou diaľkového ovládača. Zvoľte si horizontálnu i vertikálnu osciláciu, rýchlosť prúdenia vzduchu alebo funkciu Natural Breeze. Na diaľkovom ovládači je dostupná aj funkcia časovača, ktorá umožní vypnutie ventilátora v priebehu 1 až 7 hodín. Ovládač je magneticky pripojený k nohe ventilátora, vyhnete sa tak jeho neustálemu hľadaniu.

Buďte pánmi svojho vzduchu
Okrem obdivuhodného výkonu vás Simon prekvapí svojou nízkou hlučnosťou. Pri najnižšom stupni výkonu ho takmer nebudete počuť. Ventilátor Simon poteší svoju veľmi nízkou spotrebou energie prírodu i vašu peňaženku.

Dizajn, ktorý (och)ladí
Dizajnu stojanového 3D ventilátora Simon dominuje svetlosivý textilný poťah, ktorý jednoducho operiete v práčke. Údržba ostatných častí ventilátora je tiež veľmi jednoduchá. Dizajnový ventilátor Simon vynikne vo veľkej obývačke aj minimalistickej spálni.

Stadler Form Premium Servis
V rámci prémiových služieb sme s našimi zákazníkmi neustále v kontakte. V prípade reklamácie kuriér zdarma vyzdvihne výrobok priamo u vás doma a opravený a plne funkčný vám ho opäť bezplatne privezie domov. Garantujeme aj rýchle vybavenie reklamácie, a to najneskôr do 15 dní.

Technické údaje
3D ventilátor
• Príkon: 1,7 - 28W
• Výkon: 997 m3/h
• 10 rýchlosti prúdenia vzduchu
• Diaľkové ovládanie
• Režim prírodného vánku "Natural Breeze"
• Po zapnutí si pamätá posledné zvolené nastavenie výkonu a oscilácie
• Časovač 1 - 7 hodín
• Nožný vypínač
• Rozmery: 276 x 820 x 261 mm
• Hmotnosť: 4,6 kg
• Hlučnosť: 25 - 52 dB
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať