Electrolux EW6TN3062

Electrolux EW6TN3062

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Práčka ELECTROLUX, zvrchu plnená, 6 kg, 1000 ot./min., en. trieda D, TimeManager
Cena vrátane DPH
489,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
EW6TN3062
Výrobca

Electrolux EW6TN3062Electrolux EW6TN3062Electrolux EW6TN3062Electrolux EW6TN3062


Práčka ELECTROLUX, zvrchu plnená, 6 kg, 1000 ot./min., en. trieda D, SensiCare, veľký LCD displej, jemný program Hodváb navrhnutý špeciálne pre hodváb, Pracie programy: zap/vyp, Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemná bielizeň, Rapid 14min, plákanie, odstredenie/vypustenie, Anti Allergy Vapour, detská bielizeň, hodváb, vlna, šport, športová bielizeň, džínsovina, automatické umiestnenie bubna do správnej polohy na konci programu, možnosť posunutia štartu, rozmery (V x Š x H) mm: 890 x 400 x 600

Šetrite energiu s Eco TimeManagerom - perte úsporne, efektívne a ekologicky s funkciou Eco TimeManager. Prispôsobte si trvanie pracieho programu, ako vám to vyhovuje, a súčasne šetrite vodu aj energiu. To všetko pri vynikajúcej účinnosti prania. Môžete sa spoľahnúť, že bielizeň bude vypraná jemne a dôkladne.
Individuálna starostlivosť a kratšie cykly - technológia SensiCare prispôsobuje program aktuálnej náplni, aby zabránila zbytočne dlhému praniu. Odevy si tak dlhšie zachovajú svoj vzhľad a hebkosť.
Svieža bielizeň s antialergickým programom - náš vysoko výkonný antialergický program odstraňuje z bielizne dráždivé látky, pričom kombinuje účinný prací cyklus a parnú fázu, aby jemne a dôkladne očistil a ošetril každé vlákno.

Energetický štítok

Informačný list výrobku

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať