Electrolux EOB9S31WX

Electrolux EOB9S31WX

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Vstavaná rúra ELECTROLUX, 70 l, šírka 60 cm, sonda, gril, ventilátor, para, nerez
Cena vrátane DPH
1 489,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
EOB9S31WX
Výrobca

Electrolux EOB9S31WXElectrolux EOB9S31WXElectrolux EOB9S31WXElectrolux EOB9S31WXElectrolux EOB9S31WXElectrolux EOB9S31WXElectrolux EOB9S31WX


Vstavaná rúra s parnou funkciou, Electrolux Intuit 800 PRO SteamBoost, šírka 60 cm, energetická trieda A++, SteamBoost/Steamify, parné samočistenie, prehľad funkcií rúry: 230 predpripravených varných programov VarioGuide (váha/tepelná sonda/para), 30 jazykov, 75 receptov (suroviny / spôsoby), vnútorný objem čistý 70 l, dotykové intuitívne ovládanie, LCD displej, teleskopické výsuvy, teplotná sonda, Softclosing, 4 sklá, rozmer (V x Š x H): 594 x 595 x 567 mm

Steamify®, váš sprievodca varením v pare - s našou funkciou Steamify® je vytvorenie chutných pokrmov ešte jednoduchšie. Zadajte teplotu pečenia, ktorú zvyčajne používate, a rúra automaticky upraví nastavenia, vďaka čomu je jedlo pripravené v pare k dokonalosti. Zoznámte sa s naším odborníkom na paru pre zdravšie, chutnejšie jedlo.
Precízne pečenie s našou teplotnou sondou - vďaka našej teplotnej sonde môžete zakaždým dosiahnuť dokonalé výsledky. Umožňuje vám monitorovať proces pečenia meraním teploty vnútri jedla. Dokonca vám oznámi, keď bude jedlo upečené na požadovanú teplotu a zastaví pečenie.
Chutné jedlá jednoducho s možnosťami pripojenia - zažite skutočnú pomoc pri varení s funkciou ConnectedCooking. Na diaľku nastavte a zmeňte čas a teplotu rúry. Užívajte si pohodlie ovládania priebehu varenia dokonca aj mimo kuchyne.
Dotykový displej, pre odbornú pomoc - náš plnofarebný dotykový displej poskytuje intuitívny zážitok a skratky pre 3 najdôležitejšie funkcie. Takže nemusíte listovať, aby ste našli obľúbené funkcie. Predstavuje skratku k chutným pokrmom.

Energetický štítok

Informačný list výrobku

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať