Conga Rockstar 7500 Astral Jaliscazo Animal

Conga Rockstar 7500 Astral Jaliscazo Animal
Tyčový vysávač Cecotec 3v1, 680W, 250aW, 90 min, 4 režimy, displej
Cena vrátane DPH
349,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Conga Rockstar 7500 Astral Jaliscazo Ani
Výrobca

Conga Rockstar 7500 Astral Jaliscazo AnimalConga Rockstar 7500 Astral Jaliscazo AnimalConga Rockstar 7500 Astral Jaliscazo AnimalConga Rockstar 7500 Astral Jaliscazo AnimalConga Rockstar 7500 Astral Jaliscazo AnimalConga Rockstar 7500 Astral Jaliscazo AnimalConga Rockstar 7500 Astral Jaliscazo AnimalConga Rockstar 7500 Astral Jaliscazo AnimalConga Rockstar 7500 Astral Jaliscazo AnimalConga Rockstar 7500 Astral Jaliscazo Animal


Force Sonic vysávanie so sacím výkonom až 250 aW, technológiou cyklónu a najmodernejším digitálnym motorom.
· Výdrž batérie až 90 minút s Li-Ion batériou 3 000 mAh.
· V automatickom režime vysávač podľa množstva znečistenia sám prispôsobí výkon vysávania.
· 4 režimy vysávania: Eco, Medium, High a Auto.
· Kefa Pet Beauty Care jednoducho vyčeše a povysáva srsť domáceho miláčika.
· Digitálny displej zobrazuje aktuálnu kapacitu batérie, režim vysávania, úroveň sacieho výkonu a iné.
· LED osvetlenie na hubici a nabíjanie v držiaku bez pripájania káblov.


Nezľakne sa vysokých kobercov ani čalúnenia
Technológia Force Sonic prináša maximálny výkon až 680 W. Sací výkon je maximalizovaný systémom Typhoon až na 250 aW*. Cyclonic System ponúka extrémne čistenie aj tých najzložitejších materiálov, akými si sú vysoké koberce alebo švy na sedačke. Vďaka tomu bude váš domov vždy dokonale čistý.
* Podľa skúšok vykonaných v súlade s článkom 5.8 normy IEC 62885-4:2020.


Digitálny bezuhlíkový motor
Digitálna Brushless Technology s najmodernejším digitálnym bezuhlíkovým motorom zabezpečujú vyšší výkon, nižšiu hlučnosť a extra dlhú životnosť.


4 režimy vysávania
Tyčový vysávač Conga Rockstar 7500 Astral Jaliscazo Animal ponúka režimy Eco, Medium, Turbo a Auto. Vyberte si ten, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám alebo to nechajte na inteligentný automatický režim. V automatickom režime vysávač pomocou senzorov rozpozná množstvo znečistenia a sám prispôsobí výkon vysávania.

Dokonalá filtrácia
Cyclonic System je najmodernejšia technológia a dokonale odsáva a oddeľuje častice pomocou odstredivej sily. Počas celej životnosti si zachováva maximálnu účinnosť. Odstredivá sila oddelí väčšie častice od menších a drobné prachové čiastočky a alergény následne zachytia dva vysoko účinné filtre.

90 minút hĺbkového čistenia
Povysávajte celý dom bez dobíjania. 29,6 V Li-Ion batéria s kapacitou 3 000 mAh umožní až 90 minút* nepretržitého vysávania a plné nabitie za 4 – 5 hodín. Tyčový vysávač stačí vložiť do jeho držiaka, ktorý slúži aj na jeho nabíjanie.
*V režime ECO bez motorizovaného príslušenstva.

Kefa Jaliscazo je postrach všetkých nečistôt
Nemeňte už kefy pri zmene typu podláh a nečistôt. Milióny mikrovlákien kefy Jaliscazo zachytávajú všetky nečistoty ako sú roztoče, prach alebo piesok. Silikónové lamely sa zároveň postarajú o dlhé vlasy a chlpy. Je najlepším pomocníkom pre čisté podlahy, koberce a čalúnenie.

Najlepší spojenec vášho maznáčika
S príslušenstvom Pet Beauty Care jednoducho vyčešete a povysávate srsť vášho miláčika ako nič. Vyčesaná srsť sa dostane priamo do zásobníka vysávača a nie na podlahu vášho domova.


POPIS FUNKCIÍ
Popis funkcií tyčového vysávača Cecotec Conga Rockstar 7500 Astral Jaliscazo Animal:
· Batériový vysávač 3v1: Tyčový vysávač, elektrická metla a ručný vysávač.
· Brushless Technology: Najmodernejší digitálny bezuhlíkový motor zabezpečí vyšší výkon, nižšiu hlučnosť a extra dlhú životnosť.

Výkon
· Force Sonic: Technológia Force Sonic zabezpečí maximálny výkon 680 W. Sací výkon je maximalizovaný systémom Typhoon až na 250 aW*. Cyclonic System ponúka extrémne čistenie aj tých najzložitejších materiálov, akými sú vysoké koberce alebo švy na sedačke. Vďaka tomu bude váš domov vždy dokonale čistý.
* Podľa skúšok vykonaných v súlade s článkom 5.8 normy IEC 62885-4:2020.
· 4 režimy vysávania: Vďaka režimom Eco, Medium, High a Auto sa prispôsobí každej situácii. Režim Eco predĺži výdrž batérie na maximum s dokonalými výsledkami, režim Normal poskytuje najlepšiu kombináciu účinnosti a sacieho výkonu, režim High odstráni najťažšie nečistoty a je vhodný na vysávanie kobercov. V automatickom režime vysávač pomocou senzorov rozpozná množstvo znečistenia a sám prispôsobí výkon vysávania.
· Cyclonic System a filtre: Cyklónová technológia dokonale odsáva a oddeľuje častice pomocou odstredivej sily. Počas celej životnosti si zachováva maximálnu účinnosť. Odstredivá sila oddelí väčšie častice od menších a drobné prachové čiastočky a alergény následne zachytia dva vysoko účinné filtre.
· Batéria: 29,6 V Li-Ion batéria s kapacitou 3 000 mAh poskytuje až 90 minút* nepretržitého vysávania a plné nabitie za 4 hodiny.
*V režime ECO bez motorizovaného príslušenstva.

Vybavenie
· Motorizovaná hubica s rotačnou kefou Jaliscazo: Milión vlákien, z ktorých sa skladá, zachytávajú všetky nečistoty ako sú roztoče, prach alebo piesok. Silikónové lamely zároveň zachytia dlhé vlasy a chlpy. Z akéhokoľvek povrchu.
· LED osvetlenie na hubici: Vďaka zabudovanému LED osvetleniu na vysávacej hubici vášmu zraku neunikne ani posledné zrnko prachu.
· Digitálny displej: Zobrazuje aktuálnu kapacitu batérie, režim vysávania, úroveň sacieho výkonu a iné upozornenia.

Ostatné vlastnosti
· Nabíjací držiak na stenu: Praktický držiak na stenu zároveň nabíja. Tyčový vysávač stačí vložiť do držiaku a už netreba pripájať žiadne káble.
· 360° slobody: Vďaka prevádzke na batériu si pri vysávaní užívate úplnú voľnosť pohybu na každom mieste vašej domácnosti. Bez kábla dosiahnete do všetkých kútov, dokonca aj tých najvyšších.
· Only Silence: Hlučnosť pri upratovaní iba 84 dB. Oveľa menej než iné vysávače s podobným výkonom.
· Objem zásobníka na prach: 600 ml
· Nízka hmotnosť 3,99 kg zabezpečuje ľahkú manipuláciu.

Príslušenstvo
· Príslušenstvo v balení: 2v1 úzka hubica na nábytok a/alebo kúty, úzka štrbinová hubica na ťažko prístupné miesta, motorizovaná hubica s rotačnou kefou Jaliscazo na tvrdé podlahy a koberce, nabíjací držiak, kefa Pet Beauty Care na starostlivosť o domácich miláčikov, flexibilná trubica.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Hmotnosť: 3,99 kg
Výdrž batérie: 90 minút
Kapacita a typ batérie: 3 000 mAh (Li-Ion)
Doba nabíjania: 4 hodiny
Objem zásobníka na prach: 600 ml
Filter: Vysokoúčinný filter
Hlučnosť: ≤84 dB

OBSAH BALENIA
· Tyčový vysávač Conga Rockstar 7500
· 2v1 široká hubica na nábytok a/alebo kúty
· Úzka štrbinová hubica na ťažko prístupné miesta
· Motorizovaná hubica s rotačnou kefou Jaliscazo na tvrdé podlahy a koberce
· Nabíjací držiak
· Kefa Pet Beauty Care na starostlivosť o domácich miláčikov
· Flexibilná trubica

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať